WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Piękne zakończenie pewnej epoki. O kasowym sukcesie "Avengers: Koniec gry"

pavv Sob Maj 25, 2019 8:47 am

Tja... w kinie w mojej okolicy na seansach było po 20-30 osób. Może USA szaleje na punkcie tego typu bajeczek, ale w Europie oglądalność mają śladową.
Awatar użytkownika
buahahaha

Re: Piękne zakończenie pewnej epoki. O kasowym sukcesie "Avengers: Koniec gry"

buahahaha Sob Maj 25, 2019 12:34 pm

"pavv" napisał(a): Tja... w kinie w mojej okolicy na seansach było po 20-30 osób. Może USA szaleje na punkcie tego typu bajeczek, ale w Europie oglądalność mają śladową.

https://www.boxofficemojo.com/movies/?p ... el2019.htm
Awatar użytkownika
Piotrek

Piotrek Sob Maj 25, 2019 1:38 pm

Najwyższy czas strącić z pierwszego miejsca słabego "Avatara.
Awatar użytkownika
thanoss

thanoss Sob Maj 25, 2019 6:08 pm

"pavv" napisał(a): Tja... w kinie w mojej okolicy na seansach było po 20-30 osób. Może USA szaleje na punkcie tego typu bajeczek, ale w Europie oglądalność mają śladową.
o, wielki pan znafca się znalazł. Film zarobił globalnie ponad trzy razy więcej niż w USA. W Polsce poszło na niego ok 1,8 mln ludzi, co jest rzadkim wynikiem jak na hollywoodzkie kino. To film, na który tłumy waliły w momencie premiery. Jak byłeś niedawno to trudno się dziwić, że mało osób było. Zresztą zależy w jakim miejscu mieszkasz, o której godzinie byłeś jakiego dnia itp. Albo jesteś słabym trollem, albo nie masz pojęcia o czym piszesz. Czy się to komuś podoba czy nie ten film nigdzie nie miał śladowej ilości. Prawie 3 miliardy dolarów nie biorą się znikąd.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Nie Maj 26, 2019 11:54 am

Widziałem zainteresowanie tym filmem w 50-cio tysięcznej miejscowości gdzie jest jedno kino. Nie wiem ile osób było w dniu premiery, ale 2 czy 3 dni później na seansie o godz. 19 było może 20 osób... no góra 30.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość