WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
wili

Pieniądze najpopularniejszym prezentem na Pierwszą Komunią Świętą (infografika)

wili Sob Maj 11, 2019 1:55 pm

Według mnie to nie kasa, a elektronika. My to kierunek media expert i coś wybierzemy.
Awatar użytkownika
dolar

Re: Pieniądze najpopularniejszym prezentem na Pierwszą Komunią Świętą (infografika)

dolar Pon Maj 13, 2019 12:30 pm

"wili" napisał(a): Według mnie to nie kasa, a elektronika. My to kierunek media expert i coś wybierzemy.
Tez mi się tak wydaje. Pieniądze to się daje na ślub.
Awatar użytkownika
Kamil

Re: Pieniądze najpopularniejszym prezentem na Pierwszą Komunią Świętą (infografika)

Kamil Pon Maj 13, 2019 12:45 pm

"wili" napisał(a): Według mnie to nie kasa, a elektronika. My to kierunek media expert i coś wybierzemy.
Zgadzam się i grę kupuję na ps dla małolata, ale jeszcze nie wybadałem co chce.
Awatar użytkownika
soko

soko Czw Maj 16, 2019 4:15 pm

"Kamil" napisał(a):

Od nas idzie smartwatch
Awatar użytkownika
didi

didi Pią Maj 17, 2019 11:38 am

"soko" napisał(a):
"Kamil" napisał(a):

Od nas idzie smartwatch

I gdzie kupiony? Jaki?
Awatar użytkownika
Ola

Ola Czw Cze 06, 2019 11:57 am

Już lepiej za te dwie stówy chociaż zegarek dać, np. Jordan Kerr w takiej cenie. Gotówki to nie wypada nawet.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości