[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Pierwsze efekty fuzji. Canal+ i nSport wymieniają się fragmentami meczów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
war.

Pierwsze efekty fuzji. Canal+ i nSport wymieniają się fragmentami meczów

war. Pon Gru 10, 2012 10:01 am

Bedzie to napewno njlepsza technicznie platforma. Problem jest w tym że niestety pewnie zostanie w niej znienawidzona przez widzów Pochanke. Jej ciagle przerywanie rozmócom,wywody ktore widza w ogole nie interesuja i denerwuja widzow. dzwonia do Szkla kontaktowego ale tam Miecugow wzrusza ramionkami opadnietymi ze starości a Piękny lolo Sianecki stwierdził ze dlaczego widzowie sie czepiają Justysi kiedy ona w szafie ma tyle nagrod. Sianeckiego zwanego Lolo wywalił Pan Durczok ,szkoda ze nie wywalil go ze stacji. On mysli po staremu. Kiedyś jak komuchowi dali dyplom to był nietykalny.
Awatar użytkownika
xxx

Re: Pierwsze efekty fuzji. Canal+ i nSport wymieniają się fragmentami meczów

xxx Pon Gru 10, 2012 4:37 pm

Którą z lig zagranicznych komentuje w "n" Justyna Pochanke?
Awatar użytkownika
Walter

Walter Czw Gru 13, 2012 11:44 am

war, Raczej masz rację z tą techniką. Choć ważniejsza jest chyba oferta programowa.
Awatar użytkownika
Legion

Legion Czw Gru 20, 2012 12:57 am

CP technicznie na pewno nie będzie odstawał, a i tak oferta kanałów sportowych (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News) i tak jest u nich lepsza. Szersze spectrum sportów, nie tylko piłka nożna (choć tu ze względu na LM nc+ może mieć przewagę, ale za to reprezentacja jest PS), jest jednak w Polsacie, a to dla kibiców jest jednak bardzo ważne.
Awatar użytkownika
kosma

kosma Czw Gru 20, 2012 9:00 pm

war, zauważyłem już od jakiegoś czasu, że totalnie łączycie enkę z tvnem. oczywiście, obie marki należą do jednej grupy, ale przecież pracownicy enki nie decydują o programie czy prezenterach tvnu. tu należy oceniać więc właśnie techniczność, ofertę kanałową, a jeśli programową to tych dedykowanych enkowych kanałów typu nsport itp. jak dla mnie można byłoby dyskutować z polsatem, bo owszem, jak wspomniał Legion, jest to sprawa dyskusyjna, bo akurat sportu dużo jest i tu i tam tylko różnego, technicznie to ja się akurat nie znam, ale pod względem vod (szczególnie tych darmowych opcji jak się podłączy dekoder do internetu) na pewno enka wygrywa na łeb na szyję.
Awatar użytkownika
rty

rty Czw Gru 20, 2012 9:39 pm

Legion napisał(a):CP technicznie na pewno nie będzie odstawał, a i tak oferta kanałów sportowych (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News) i tak jest u nich lepsza. Szersze spectrum sportów, nie tylko piłka nożna (choć tu ze względu na LM nc+ może mieć przewagę, ale za to reprezentacja jest PS), jest jednak w Polsacie, a to dla kibiców jest jednak bardzo ważne.

Ja myślę, ze Polsat Sport to najlepszy kanal na świecie, a ten extra też najlepszy bo najczesciej kopiuje POlsat sport. Najbardziej lubie ligę ukrainską.
Aha najlepszy byl też Polsat Futbol, ale byl tak dobry, ze zbankrutowal.
Awatar użytkownika
Madzia

Madzia Pią Gru 21, 2012 12:46 am

Na szczęście nie jest tak że jest się kibicem tylko wtedy, gdy się lubi kopaną. Powiem inaczej. Jest świat poza futbolem. I z tego punktu widzenia Polsat Sport, a za tym i cyfrowy Polsat mają sporą przewagę, bo jest tam sporo innych wydarzeń sportowych niż mecze piłkarskie. A ludzie to oceniają i na wynik sportowy przekłada się to tak: 7:5 w meczu CP - nc+ (3,5 mln abo - 2,5 mln abo).
Awatar użytkownika
wert23

wert23 Pią Gru 21, 2012 1:10 am

Madzia napisał(a):Na szczęście nie jest tak że jest się kibicem tylko wtedy, gdy się lubi kopaną. Powiem inaczej. Jest świat poza futbolem. I z tego punktu widzenia Polsat Sport, a za tym i cyfrowy Polsat mają sporą przewagę, bo jest tam sporo innych wydarzeń sportowych niż mecze piłkarskie. A ludzie to oceniają i na wynik sportowy przekłada się to tak: 7:5 w meczu CP - nc+ (3,5 mln abo - 2,5 mln abo).

W Cyfrowym Polsacie najbardziej lubię lige hiszpanska i angielska w 3D oraz Grand Prix na Zuzlu, NBA i Euroligę. Cyfrowy Polsat ma najlepszą oferte.
W C+ jest pilka reczna, liga ukrainska i trzecioligowe gale bokserskie w jakosci SD.
Cyfrowy Polsat widąć jest najlepszy. To napisałam ja Madzia!!!
Awatar użytkownika
marcello

marcello Pią Gru 21, 2012 2:25 pm

Czy do tej fuzji miałaby mnie przekonać oferta sportowa? Jeśli takie jest zamierzenie, to uznam je za chybione, bo od lat śledząc ofertę sportową platform cyfrowych widzę, że stale dba o to tylko jednak z nich, niewchodząca w skład tej fuzji. Mam na myśli Cyfrowy Polsat.
Awatar użytkownika
tomasz

tomasz Pią Gru 21, 2012 3:35 pm

też zawsze przedkładałem sport w Polsatach Sportowych ponad to co proponują w N czy w Telewizji Publicznej - różnorodność to jedno, realizacja drugie.
Awatar użytkownika
Ruddy

Ruddy Sob Gru 22, 2012 4:59 pm

Fakt, nawet najlepsza piłka nożna nie wystarczy, żeby zrobić najlepszy kanał sportowy. Polsat Sport ma znacznie ciekawszą ramówkę niż nSport. To przynajmniej moje zdanie. Jeśli komuś wystarczy LM, to się przecież z nim nie będę kłócił.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości