WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
shipek

Re: Pierwsze miasta w Polsce z dostępem do sieci 5G już w przyszłym roku

shipek Śro Mar 20, 2019 4:19 pm

Dostępność nowej sieci powinna być poszerzana w miarę możliwości sieci komórkowych. Dobrze że prace już ruszają.
Awatar użytkownika
Osama

Osama Śro Mar 20, 2019 6:15 pm

Ktoś widział jakieś rzetelne badania na temat wpływu 5g na żywe organizmy?
Bo z tego co można wyczytać, to nie ma się z czego cieszyć. Tym bardziej, że już na "hura" ma być wprowadzane. Czy nasz kraj przypadkiem nie ma być polem doświadczalnym w tej kwestii?
Awatar użytkownika
AW

AW Czw Mar 21, 2019 2:29 am

Budowa 5G nie powinna być współrealizowana przez Huawei i ZTE, z uwagi na ostatnie afery szpiegowskie itd.
Awatar użytkownika
krasnal

krasnal Czw Mar 21, 2019 4:41 pm

W Polsce dodatkowo budowany jest system, który ma sprawdzać natężenie promieniowania, bardzo mnie to cieszy bo sporo głosów ostatnio było że może ono być za wysokie. Teraz będzie wszystko jasne.
Awatar użytkownika
uldek

uldek Pią Mar 22, 2019 8:49 pm

Jeżeli o mnie chodzi to jestem w A2mobile i mi tu dobrze.
Awatar użytkownika
duka

duka Pią Mar 22, 2019 9:38 pm

"uldek" napisał(a): Jeżeli o mnie chodzi to jestem w A2mobile i mi tu dobrze.
A ile tam się płąci i jak z jakością?
Awatar użytkownika
areklis

areklis Pią Mar 22, 2019 9:56 pm

"uldek" napisał(a): Jeżeli o mnie chodzi to jestem w A2mobile i mi tu dobrze.
Co kto lubi. te 10 zł na wszystko moze być kuszące, nie ukrywam.
Awatar użytkownika
dar42

dar42 Nie Mar 24, 2019 3:53 pm

Byłoby dobrze. W innych krajach powoli zaczyna się pojawiać, a jak chcemy gonić bogatsze gospodarki to nową technologię trzeba wprowadzać wcześniej albo przynajmniej w tym samym czasie.
Awatar użytkownika
Jarpen

Jarpen Wto Mar 26, 2019 12:32 am

"Osama " napisał(a): Ktoś widział jakieś rzetelne badania na temat wpływu 5g na żywe organizmy?
Bo z tego co można wyczytać, to nie ma się z czego cieszyć. Tym bardziej, że już na "hura" ma być wprowadzane. Czy nasz kraj przypadkiem nie ma być polem doświadczalnym w tej kwestii?
taaa cały świat testuje już u siebie, pewnie połowa Europy wprowadzi wcześniej niż my, nie wspominając już o tym, że w Szwajcarii już jest, ale to Polska nagle będzie królikiem doświadczalnym. Cały świat idzie do przodu, a u nas niektórzy dalej mentalna ciemnota.
Awatar użytkownika
solar

solar Śro Mar 27, 2019 2:01 pm

"Osama " napisał(a): Ktoś widział jakieś rzetelne badania na temat wpływu 5g na żywe organizmy?

Masz informacje ze złych źródeł, w niektórych krajach prace na siecią 5g już trwają, a na szczycie UE mają być ustalone rekomendacje dla budowy sieci 5g na terenie unii.
Awatar użytkownika
betty

betty Czw Mar 28, 2019 12:09 pm

Bardzo intryguje mnie ten Internet of things, jeśli będzie to działało zgodnie z założeniami to wg mnie będzie to znaczący skok technologiczny w naszych domach.
Awatar użytkownika
Szymon

Szymon Nie Mar 31, 2019 2:05 pm

Cały świat powoli będzie wprowadzał nową sieć, więc warto nie zostać w tyle w tym temacie. Pod względem zdrowotnym to nie będzie miało specjalnie większego oddziaływania na nasze zdrowie niż obecna technologia, gdzie i tak w domu czy biurze jesteśmy przez większość czasu wystawieni na działanie wifi, więc prawie wychodzi na to samo. Wifi jest badane od lat na tysiącach ludzi i nie dowiedziono szkodliwości.
Awatar użytkownika
jasiek

jasiek Pią Kwi 05, 2019 1:34 pm

Dobrze, że UE ma swoje wymagania wobec krajów w sprawie nowej sieci, przynajmniej jest pewność, że w przyszłym roku zacznie pojawiać się w Polsce. Zyskają przedsiębiorcy i z czasem przeciętni użytkownicy. Szybszy internet to jedno, ale prawdziwa rewolucja dla mnie to będzie rozwój inteligentnych miast.
Awatar użytkownika
G33

G33 Pią Kwi 19, 2019 4:37 am

Osama
Ja tam jestem za budowa i za cywilizacja a technologia 4G to co nie jest szkodliwa a internet radiowy to co nie jest szodliwy a telewizja satelitarna przeciez talez zbiera fale promieniowanie z kosmosu a wyobraz sobie ze kazdy ma satelite przy domie i mnie ona szodzi
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości