WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gary

Pierwsze urodziny Radia Nowy Świat. W specjalnej ramówce koncert "Szansa na szympansa" i plenerowa audycja

Gary Pią Lip 09, 2021 7:29 am

Wszyscy koniecznie w różowych okularach i trzeba jeszcze odprawić gusła wokół czekoladowego orła i impra udana hahaha no i Magda jako wielka mistyczka hahaha
Awatar użytkownika
rozczarowany

Re: Pierwsze urodziny Radia Nowy Świat. W specjalnej ramówce koncert "Szansa na szympansa" i plenerowa audycja

rozczarowany Pią Lip 09, 2021 7:35 am

"Gary" napisał(a): Wszyscy koniecznie w różowych okularach i trzeba jeszcze odprawić gusła wokół czekoladowego orła i impra udana hahaha no i Magda jako wielka mistyczka hahaha

Eee..., nic nowego, same wyświechtane frazesy. Może już czas, by tak wymyśleć coś innego ?
Awatar użytkownika
Fafik

Re: Pierwsze urodziny Radia Nowy Świat. W specjalnej ramówce koncert "Szansa na szympansa" i plenerowa audycja

Fafik Pią Lip 09, 2021 7:56 am

Ale tak bez konspiracji? Reżim czuwa przecież...
Awatar użytkownika
ci drudzy

ci drudzy Pią Lip 09, 2021 8:23 am

Powodzenia konkurencjo!
Awatar użytkownika
Max

Max Pią Lip 09, 2021 8:46 am

"ci drudzy" napisał(a): Powodzenia konkurencjo!

A zapierali się, że nie będą konkurować ;)
Awatar użytkownika
ci drudzy

ci drudzy Pią Lip 09, 2021 8:49 am

"Max" napisał(a):
"ci drudzy" napisał(a): Powodzenia konkurencjo!

A zapierali się, że nie będą konkurować

Bo są światy, w których słowo"konkurent" mówi się z uśmiechem. Nie do pojęcia, co?;)
Awatar użytkownika

Pią Lip 09, 2021 9:31 am

"Gary" napisał(a): Wszyscy koniecznie w różowych okularach

A z jakiej racji? To nie Trójka.
Awatar użytkownika
arleta

arleta Pią Lip 09, 2021 9:33 am

"Gary" napisał(a): Wszyscy koniecznie w różowych okularach i trzeba jeszcze odprawić gusła wokół czekoladowego orła i impra udana hahaha no i Magda jako wielka mistyczka hahaha

Miało być śmiesznie, wyszło słabo. Poza tym zapis ,,hahaha" jest niepoprawny. Piszemy to oddzielnie.
Awatar użytkownika
Olo

Olo Pią Lip 09, 2021 9:47 am

Wszyscy koniecznie w różowych okularach i trzeba jeszcze odprawić gusła wokół czekoladowego orła i impra udana hahaha no i Magda jako wielka mistyczka hahaha

Gary2021-07-09 07:29617

Niech się Pani Kamińska uczy od Pani Magdy mistycyzmu tworzenia radia. Bo jak na razie to żadne gusła nie pomagają przy locie w dół Pr3PR.
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pią Lip 09, 2021 9:47 am

Pamiętam to wzruszenie rok temu... I wielkie nadzieje, że coś mi zastąpi Trójkę, której los w tamtym czasie mimo desperackich wysiłków Kuby Strzyczkowskiego był przesądzony. Potem okazało się, że więcej jednak słucham Trójki Kuby, a w Nowym Świecie głównie audycji znanych wcześniej z Trójki. Że w Trójce nie mieli problemu z określaniem Margot, zrobili to tak po ludzku, humanistycznie i z szacunkiem, ale za to bez ideologicznego zadęcia. W RNS była z tym koszmarna afera...
Później zamordowano Trójkę i słuchałem już tylko RNS i... przyszło rozczarowanie słabymi serwisami, beznadzieją "Próbnych lotów", przechyloną w lewo publicystyką (nie dotyczy Klaudiusza Slezaka, ten jest geniuszem absolutnym i bezstronnym!), w końcu zmniejszyłem wsparcie, a wspierałem od samego początku, zanim było 250 tys. PLN. Myślałem, że post-Trójkowicze zjednoczą się pod szyldem RNS, miejsca na antenie było mnóstwo po odliczeniu niewypałów. Ale stało się inaczej, założyli R357, które teraz jest moim radiem domyślnym, aczkolwiek na początku nie wierzyłem w powodzenie. No i okazało się, że R357 rozwinęło się pięknie, a na "niewypały" z RNS są chętni. Koniec końców mam teraz dwa radia zamiast jednego. Czasami jest problem co wybrać, ale częściej jest tak, że wieczorami włączam RNS, bo są tam wtedy wybitne audycje muzyczne, a na R357 kolejny raz Stelka lub Cichy. Obu lubię, ale jeśli mam ich słuchać kolejny raz w tygodniu to wolę Napióra i Wagli.
Więcej Trójki jest w R357, ale to nie znaczy, że RNS jest słabe. Jest dobre, ale to już nie jest moje radio.
Awatar użytkownika
neon

neon Pią Lip 09, 2021 9:52 am

"zwiadowca" napisał(a): Pamiętam to wzruszenie rok temu... I wielkie nadzieje, że coś mi zastąpi Trójkę, której los w tamtym czasie mimo desperackich wysiłków Kuby Strzyczkowskiego był przesądzony. Potem okazało się, że więcej jednak słucham Trójki Kuby, a w Nowym Świecie głównie audycji znanych wcześniej z Trójki. Że w Trójce nie mieli problemu z określaniem Margot, zrobili to tak po ludzku, humanistycznie i z szacunkiem, ale za to bez ideologicznego zadęcia. W RNS była z tym koszmarnafera...
Później zamordowano Trójkę i słuchałem już tylko RNS i... przyszło rozczarowanie słabymi serwisami, beznadzieją "Próbnych lotów", przechyloną w lewo publicystyką (nie dotyczy Klaudiusza Slezaka, ten jest geniuszem absolutnym i bezstronnym!), w końcu zmniejszyłem wsparcie, a wspierałem od samego początku, zanim było 250 tys. PLN. Myślałem, że post-Trójkowicze zjednoczą się pod szyldem RNS, miejsca na antenie było mnóstwo po odliczeniu niewypałów. Ale stało się inaczej, założyli R357, które teraz jest moim radiem domyślnym, aczkolwiek na początku nie wierzyłem w powodzenie. No i okazało się, że R357 rozwinęło się pięknie, a na "niewypały" z RNS są chętni. Koniec końców mam teraz dwa radia zamiast jednego. Czasami jest problem co wybrać, ale częściej jest tak, że wieczorami włączam RNS, bo są tam wtedy wybitne audycje muzyczne, a na R357 kolejny raz Stelka lub Cichy. Obu lubię, ale jeśli mam ich słuchać kolejny raz w tygodniu to wolę Napióra i Wagli.
Więcej Trójki jest w R357, ale to nie znaczy, że RNS jest słabe. Jest dobre, ale to już nie jest moje radio.
Radio Nowy Świat jest SUPER!!!!!!! . Robią coś innego , swojego , a nie powielają starą Trójkę. Tak trzymać i iść do przodu.
Awatar użytkownika
olo

olo Pią Lip 09, 2021 10:10 am

Radio Bronek wyżebrało 10 baniek?
Awatar użytkownika
ollo

ollo Pią Lip 09, 2021 10:13 am

"olo" napisał(a): Radio Bronek wyżebrało 10 baniek?

O, następny suchar.
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pią Lip 09, 2021 10:18 am

Radio Nowy Świat jest SUPER!!!!!!! . Robią coś innego , swojego , a nie powielają starą Trójkę. Tak trzymać i iść do przodu.

Ale zbudowało się na żalu za starą Trójką - założyło je stowarzyszenie "Ratujmy Trójkę", jednym z progów wsparcia na Patronite jest 33 PLN, ramówka oparta w znacznej mierze na wzorcach trójkowych, zgarnęli też wielu trójkowych redaktorów wkurzonych na potraktowanie Halinki, Gila i Niedźwiedzia. Przecież w ten sposób zabrali Wagli, Kydryńskiego i Młynarskiego.
Ja nie chciałem innego radia, ja chciałem kontynuacji Trójki.
Awatar użytkownika
nicnowego

nicnowego Pią Lip 09, 2021 10:23 am

"olo" napisał(a): Radio Bronek wyżebrało 10 baniek?

O rany, ileż można tłuc ciągle to samo ? Naprawdę niektórzy mają już tak zabetonowane mózgi, że nie są w stanie błysnąć czymś nowatorskim??
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości