WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pytanie

Pierwszy raz w naszym kraju spadły wydatki na reklamę internetową

pytanie Pon Lis 16, 2020 10:50 am

Jak tam maja sie roznego rodzaju naganiacze typu abstra i inne jutuberki. Dalej twierdza ze jest nowy rynek i nieograniczone wzrosty?
Awatar użytkownika
Albin

Re: Pierwszy raz w naszym kraju spadły wydatki na reklamę internetową

Albin Pon Lis 16, 2020 11:46 am

Spadło, bo przestałem wchodzić na Pxxn Tube! Ale od jutra wracam, bo ręka mnie już nie boli.
Awatar użytkownika
yty

yty Pon Lis 16, 2020 12:48 pm

Reklam NIKT NIE OGLąDA poza twórcami to wyrzucona kasa w błoto
Awatar użytkownika
Elowina

Elowina Pon Lis 16, 2020 12:48 pm

Już od dawna było wiadomo że social marketing to pieniądze wyrzucone w błoto. Każdy kryzys to właściwy rachunek sumienia, rozumieją to firmy które alokują mądrze pieniądze na reklamę SEM i tam gdzie da się policzyć sprzedaż. Wydatki na Kurasów, Budzichów, Paciorki czy inne Wardegi czy jakieś pato filmiki w youtube to pieniądze stracone.
Awatar użytkownika
Rynek trzezwieje

Rynek trzezwieje Pon Lis 16, 2020 3:09 pm

Lepiej pozno niz wcale niektórzy się obudzili. Zero kasy na social media i jutuberków, to szybciej ta zgnilizna wymrze.
Marketing internetowy musi miec solidne podstawy oraz sprzedaz a nie opowiadanie o lajkach przez konskich komiwojazerow.
Awatar użytkownika
LOL1

LOL1 Pon Lis 16, 2020 7:39 pm

Czy Stroer Digital to jeszcze istnieje? Już wiem skąd te wszystkie głupoty w raporcie!
Awatar użytkownika
Harry

Harry Śro Lis 18, 2020 4:50 pm

No niestety tak już czasami jest. Dlatego jak jest możliwość to staram się w inny sposób reklamować firmę. Ostatnio na targach Remadays byłem i tam reklamowałem firmę, przyznam szczerze, że kilka osób się do mnie odezwało i nawiązaliśmy współpracę. Na następne w lutym też się z chęcią wybiorę.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości