WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tere

Piotr Adamczyk jako prezenter pogody w TVN promował „Całe szczęście” (wideo)

tere Sob Mar 09, 2019 2:55 am

niestety tak słabe jak ten film, szkoda
Awatar użytkownika
mm

Re: Piotr Adamczyk jako prezenter pogody w TVN promował „Całe szczęście” (wideo)

mm Sob Mar 09, 2019 8:19 am

Adamczyk schodzi na psy.
Awatar użytkownika
iop

Re: Piotr Adamczyk jako prezenter pogody w TVN promował „Całe szczęście” (wideo)

iop Sob Mar 09, 2019 9:34 am

Super film dla zakochanych Polecam
Awatar użytkownika
Ja

Ja Sob Mar 09, 2019 10:34 am

Bardzo fajna promocja. Prawda jest taka że gdyby coś takiego odbyło się w USA to wszyscy by się zachwycali jakie to kreatywne i super. Jednak tutaj zawsze bedzie hejt.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Sob Mar 09, 2019 10:38 am

Dopisuje do poprzedniego. Gdyby coś takiego zrobił aktor a gry o tron to wszyscy by się zachwycali jakie to jest ekstra i kreatywne. (I nie piszcie że Got nie porltrzebuje promocji. To tyslko przykład). Wszystkie gazety pewnie na całym świecie by się rozpisywały o tym. A wszyscy w polsce podniecali by się tym.
Awatar użytkownika
@bezczelny

@bezczelny Sob Mar 09, 2019 12:48 pm

Rozumiem, że władowali mnóstwo pieniędzy w film, ale czy muszą promować go tak nachalnie?
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Mar 09, 2019 6:49 pm

Adamczyk nadal mocny. Może to pod Eurobank?
Awatar użytkownika
Janka

Janka Wto Mar 12, 2019 10:54 am

A z czego tu się śmiać, że Adamczyk biega z gołym f.... Porażka. Żeby robić komedie, to trzeba umieć to robić. Totalnie banalny. Od dawna polska telewizja nie robi nic, co można by było obejrzeć i się zachwycić i obsadą, tekstami, wszystko rozmydlone, ciepłe kluchy. Szkoda pisać i szkoda kasy na zatracanie czasu banalami.
Awatar użytkownika
Janka

Janka Wto Mar 12, 2019 10:54 am

A z czego tu się śmiać, że Adamczyk biega z gołym f.... Porażka. Żeby robić komedie, to trzeba umieć to robić. Totalnie banalny. Od dawna polska telewizja nie robi nic, co można by było obejrzeć i się zachwycić i obsadą, tekstami, wszystko rozmydlone, ciepłe kluchy. Szkoda pisać i szkoda kasy na zatracanie czasu banalami.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości