WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Anakin

Piotr Gembarowski: mam niezależność w Superstacji, politycy PiS nie chcieli przychodzić, bo u mnie są trudne pytania, a nie propaganda

Anakin Wto Gru 27, 2016 3:59 am

Gratuluję odwagi i trafnej diagnozy. Chociaż pewnie dopiero teraz się na Pana rzucą. :)
Awatar użytkownika
reb

Re: Piotr Gembarowski: mam niezależność w Superstacji, politycy PiS nie chcieli przychodzić, bo u mnie są trudne pytania, a nie propaganda

reb Wto Gru 27, 2016 4:13 am

Kto o nim słyszał? Gość reklamę sobie robi. Myśli, że drugim lisem będzie
Awatar użytkownika
eddy

Re: Piotr Gembarowski: mam niezależność w Superstacji, politycy PiS nie chcieli przychodzić, bo u mnie są trudne pytania, a nie propaganda

eddy Wto Gru 27, 2016 8:01 am

A kto to jest Gembarowski?
Awatar użytkownika
Ale jaja ale jaj

Ale jaja ale jaj Wto Gru 27, 2016 9:21 am

"eddy" napisał(a): A kto to jest Gembarowski?

Mały politruk starych, dobrych mediów resortowych.
Awatar użytkownika
wojteq

wojteq Wto Gru 27, 2016 9:56 am

Gembarowski to ten co się wslawil pewnym wywiadem w TVP? Poszukajcie w necie. Ten gostek to archetyp zacietrzewienia.
Awatar użytkownika
agentwpływu

agentwpływu Wto Gru 27, 2016 9:58 am

Dobre samopoczucie Pana Gembarowskiego mi imponuje. Doopek.
Awatar użytkownika
hehe

hehe Wto Gru 27, 2016 11:15 am

czy to ten sam który podsłuchiwał górniakową ?? ??
Awatar użytkownika
brawo

brawo Wto Gru 27, 2016 11:34 am

bo z pisem tak trzeba - krótko i konkretnie, a nie lizac brudne tylki
Awatar użytkownika
romero

romero Wto Gru 27, 2016 11:56 am

Kolejny dziennikarzyna,który chce sobie zrobić reklamę tanim kosztem. Już kiedyś chłopie miałeś "słynny" wywiad w TVP i wykazałeś się totalnym brakiem . - zostań tam gdzie jesteś i nie wychodź z tej nory !
Awatar użytkownika
century

century Wto Gru 27, 2016 12:00 pm

"wojteq" napisał(a): Gembarowski to ten co się wslawil pewnym wywiadem w TVP? Poszukajcie w necie. Ten gostek to archetyp zacietrzewienia.

Minęło 16 lat, człowieku. Nie przeżywaj już tak tego Krzaka. :) A Gembarowski wiele razy to już wyjaśniał. I miał dużo racji.
Awatar użytkownika
anty-burak

anty-burak Wto Gru 27, 2016 12:07 pm

"romero" napisał(a): Kolejny dziennikarzyna,który chce sobie zrobić reklamę tanim kosztem. Już kiedyś chłopie miałeś "słynny" wywiad w TVP i wykazałeś się totalnym brakiem . - zostań tam gdzie jesteś i nie wychodź z tej nory !

Oto "prawdziwy polak" się odezwał (a raczej puścił pawia)! Jak komukolwiek, kiedykolwiek, cokolwiek poszło nie tak - trzeba zaszczuć, zniszczyć, zadeptać. Koniecznie!
Co tam szerszy kontekst, co tak wyjaśnienia, co tam cała reszta dokonań, co tam kilkanaście lat. Do nory!
Awatar użytkownika
bat

bat Wto Gru 27, 2016 12:23 pm

a gdyby tak więcej niezależnych mediów poszło tym tropem? :) po co łykać te pisowskie ściemy jak młode pelikany? krytykujcie, komentujcie ale nie traktujcie wszystkiego co gadają jak prawd objawionych :)
Awatar użytkownika
!!!!!!

!!!!!! Wto Gru 27, 2016 12:35 pm

Jak dobrze! Nie oglądać tych twarzyczek....
Awatar użytkownika
A kto

A kto Wto Gru 27, 2016 1:18 pm

A kto go ogląda że tak szczeka kundelek jeden ... oglądalność na granicy błędu w tv kanał ściekowy :-)
Awatar użytkownika
Lol

Lol Wto Gru 27, 2016 1:32 pm

"reb" napisał(a): Kto o nim słyszał? Gość reklamę sobie robi. Myśli, że drugim lisem będzie

Musisz byc jakims gimbusem jak nie znasz Gembarowskiego:) Sprawdz w Wikipedii. A prywatnie, byly facet Edyty Gorniak.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości