WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz555

Piotr Gliński o odwołaniu festiwalu w Opolu: to wygląda na zorganizowaną akcję polityczną, winna opozycja

widz555 Wto Maj 23, 2017 10:13 am

Kto będzie stał za przegranymi przez PiS wyborami za rok i za dwa lata?
Nie potrafią rozwiązywać kryzysów, tylko zwalają wszystko na innych.
Zamęczają normalnych ludzi tym swoim zakrzywianiem rzeczywistości.
Sprawa była do wygrania, ale linia partii jest najważniejsza - nie kłaniać się, bo dopiero co wstaliśmy z kolan.
Awatar użytkownika
meta

Re: Piotr Gliński o odwołaniu festiwalu w Opolu: to wygląda na zorganizowaną akcję polityczną, winna opozycja

meta Wto Maj 23, 2017 10:22 am

Zarzucanie działania politycznego pokaźnej grupie popularnych polskich muzyków to było zdecydowanie najlepszej rozwiązanie, panie ministrze. Jak będzie pan dalej z nimi rozmawiać w obliczu takiej wypowiedzi? I w sumie nie wiadomo po co te padły słowa. Żeby ratować Kurskiego? Jesteście jednak mistrzami samozaorania.
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Re: Piotr Gliński o odwołaniu festiwalu w Opolu: to wygląda na zorganizowaną akcję polityczną, winna opozycja

Babcia Mówi Wto Maj 23, 2017 10:34 am

"to co tu się dzieje to jakiś cyrk" - Gliński o sytuacji w TVP
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Wto Maj 23, 2017 10:41 am

"Babcia Mówi " napisał(a): "to co tu się dzieje to jakiś cyrk" - Gliński o sytuacji w TVP

Święte słowa.
Awatar użytkownika
!

! Wto Maj 23, 2017 11:05 am

Człowieku, milczenie jest złotem!
Awatar użytkownika
pamiętam

pamiętam Wto Maj 23, 2017 11:07 am

W stanie wojennym wszystkiemu byławinna Solidarność Wałęsa i środowiska KOR.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Wto Maj 23, 2017 11:09 am

Cóż za przenikliwa analiza ! Powstaje zatem pytanie: kto za tym stoi? Gdzie czeka wróg by wrażą dzidę wbić w niezłomne, niepokorne serca? Czy zaatakuje ponownie? Gdzie zrzuci stonkę ?
Awatar użytkownika
Jan

Jan Wto Maj 23, 2017 11:31 am

No w końcu Gliński coś mądrego powiedział "za tym stoi polityka". Dokładnie, za tym stoi polityka dzielenia Polaków na lepszy i gorszy sort, na takich, którzy wypowiadają się zgodnie z linią partii i nie, takich, których lubimy i takich, których trzeba zniszczyć. A to wszystko podlane taką ilością wazeliny i uwielbienia do prezesa, że chyba tylko Korea Północna może być jakimś porównywaniem.
Awatar użytkownika
Zapolski

Zapolski Wto Maj 23, 2017 11:43 am

No cóż za wiele Pan wicepremier nie odkrył ;( Najpierw menedżer Kayah zwierza się GW, że dowiedział się nieoficjalnie, że Kurski zabronił jej występować. Potem Kurski oficjalnie temu zaprzecza, ale kayah twierdzi, że i tak nie wystąpi. A potem Onet, Newsweek, WP, GW et consortes powtarzają w kółko, że ponieważ Kurski nie zgodził się na występ Kayah, to artyści rezygnują. Coś pominąłem?
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Wto Maj 23, 2017 11:49 am

"Zapolski" napisał(a): No cóż za wiele Pan wicepremier nie odkrył ;( Najpierw menedżer Kayah zwierza się GW, że dowiedział się nieoficjalnie, że Kurski zabronił jej występować. Potem Kurski oficjalnie temu zaprzecza, ale kayah twierdzi, że i tak nie wystąpi. A potem Onet, Newsweek, WP, GW et consortes powtarzają w kółko, że ponieważ Kurski nie zgodził się na występ Kayah, to artyści rezygnują. Coś pominąłem?

Chyba wszystko jest. Możesz się spokojnie zgłosić po wierszówkę i uderzać na inne portale. Partia wzywa.
Awatar użytkownika
propagandowa przemoc i manipulacje

propagandowa przemoc i manipulacje Wto Maj 23, 2017 11:51 am

To są efekty tzw "chamówy", czyli działań na siłę, aroganckich i upartyjnionych.
Kurski to człowiek o mentalności aparatczyka wiecowego, nie nadaje się do cywilizowanych kontaktów z ludźmi. Jeśli dodamy jeszcze jego pazerność na kasę (wysokie nagrody dla swoich), ujawnia się toksyczność takich ludzi w przestrzeni publicznej. Tacy ludzie nigdy nie powinni mieć władzy.
Awatar użytkownika
Burak z Ameryki

Burak z Ameryki Wto Maj 23, 2017 11:51 am

A ja chcę zobaczyć aktualny raport finansowy spółki TVP. Gdzie tą publiczną informację mogę znaleźć?
Awatar użytkownika
Popiół2015

Popiół2015 Wto Maj 23, 2017 12:14 pm

Gliński kłamie jak cały PiS. To wszystko ich wina, a PO i inni z opozycji nie mają z tym nic wspólnego.
Awatar użytkownika
ahahahaha! wiedziałem ze te trzonki tępe zaczną tak to wszystko tłumaczyć!! przepowiedziałem to już wczoraj!

ahahahaha! wiedziałem ze te trzonki tępe zaczną tak to wszystko tłumaczyć!! przepowiedziałem to już wczoraj! Wto Maj 23, 2017 1:34 pm

jutro płaszczak czy maliniak albo inny błazen kłamczynskiego zaczną dowodzić że to wina tuska i że wszyscy którzy zrezygnowali z występu to wrogowie ojczyzny i żydokomuniści zdrajcy i dzieci i wnuki komunistycznego establishmentu
Awatar użytkownika
olo

olo Wto Maj 23, 2017 2:17 pm

"widz555" napisał(a): Kto będzie stał za przegranymi przez PiS wyborami za rok i za dwa lata?
Nie potrafią rozwiązywać kryzysów, tylko zwalają wszystko na innych.
Zamęczają normalnych ludzi tym swoim zakrzywianiem rzeczywistości.
Sprawa była do wygrania, ale linia partii jest najważniejsza - nie kłaniać się, bo dopiero co wstaliśmy z kolan.
Jak to kto będzie stał? PKW! Jak przegrają wybory będą sfałszowane!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości