WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
sceptyk

Piotr Gursztyn poprowadzi „Nowe Ateny” w TVP Historia. Prof. Dudek i Świetlik recenzentami książek

sceptyk Pon Lut 15, 2016 1:27 am

Proponuje też tematy "Jak wielką rolę odegrał Jarosław Kaczyński w pokonaniu komunizmu na świecie" oraz "Jak bardzo PiS uratował Polskę"
Awatar użytkownika
NiePatriota

Re: Piotr Gursztyn poprowadzi „Nowe Ateny” w TVP Historia. Prof. Dudek i Świetlik recenzentami książek

NiePatriota Pon Lut 15, 2016 1:49 am

"Liczę na ostry spór", czyli tabloidyzacja postępuje.
Awatar użytkownika
Marian

Re: Piotr Gursztyn poprowadzi „Nowe Ateny” w TVP Historia. Prof. Dudek i Świetlik recenzentami książek

Marian Pon Lut 15, 2016 3:45 am

Mam wielką nadzieję że pan dyrektor TVP Historia Gursztyn poprawi ofertę programową TVP HISTORIA bo jak na razie w tej telewizji nie wiele jest dobrych programów czy filmów historycznych do obejrzenia.
Moja sugestia nie ograniczajcie TVP HISTORIA do filmów i programów dotyczacych tylko Polski.
W TVP HISTORIA powinna być bardzo dobrą konkurencją dla DISCOVERY HISTORIA.
Awatar użytkownika
Staszek

Staszek Pon Lut 15, 2016 10:22 am

Garstka ludzi będzie to oglądać o tej porze.
Awatar użytkownika
San Martin

San Martin Pon Lut 15, 2016 10:39 am

"Ostry spór"? Zobaczymy kogo z kim... Jeśli będzie tak samo prawdziwy, jak "dobra zmiana" to z góry bardzo dziękuję
Awatar użytkownika
zyczliwy

zyczliwy Pon Lut 15, 2016 12:33 pm

Braniewo musi zobaczyć, ze Gursztyn robi karierę!!!! Gursztyn tylko najpierw lekcje dykcji , patrzenia w kamerę i kontaktu z widzem. A nie jak do tej pory- mamrotanie pod nosem i łeb wbity w podłogę!!!
Awatar użytkownika
iii

iii Pon Lut 15, 2016 12:36 pm

czy zakompleksiony gursztyn ma jakieś chody u . mediów, że ciągle o nim piszecie???? No i litości, on z taka aparycją na prowadzącego??
Awatar użytkownika
vero cuoio

vero cuoio Pon Lut 15, 2016 1:47 pm

Na prowadzącego na kombajn albo na snopowiązałkę do PGR-u to on się nadaje z taką dykcj i aparycją. Dajcież spokój, ludziska!!
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Lut 15, 2016 3:14 pm

Ostry spór? Anna Popek ma robić show o gotowaniu, więc może jakieś chili podrzuci?
Awatar użytkownika
widz

widz Pon Lut 15, 2016 3:54 pm

W TVP Historia dobrym pomysłem było zakupienie cyklu odcinków o życiu codziennym w czasach I wojny światowej w Wielkiej Brytanii pod tytułem "Snowdonia". To było coś w rodzaju reality show, ale na dużym poziomie. Kilka współczesnych rodzin z miasta próbowało żyć na wsi w warunkach, jakie były w okresie I wojny światowej. Liczę na kolejne takie programy, wiem, że są wyprodukowane, nic tylko je kupić i wyemitować.
Awatar użytkownika
Zbyszek

Zbyszek Pon Lut 15, 2016 4:09 pm

Nowy dyrektor zdejmuje najlepszy program TVP Historia, po to, żeby sam mógł zaistnieć. Wstyd!
Awatar użytkownika
dzik

dzik Śro Lut 17, 2016 11:42 am

Co za pomysł nazywać program historyczny tytułem pierwszej polskiej encyklopedii? Nasuwa się "Jaki koń jest każdy widzi".
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości