[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Piotr Jacoń opowiedział o swojej o transpłciowej córce. "Bardzo ważne SMS-y"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Donek

Piotr Jacoń opowiedział o swojej o transpłciowej córce. "Bardzo ważne SMS-y"

Donek Pią Cze 04, 2021 8:08 am

Prawie się popłakałem ze wzruszenia...
Awatar użytkownika
Hmm

Re: Piotr Jacoń opowiedział o swojej o transpłciowej córce. "Bardzo ważne SMS-y"

Hmm Pią Cze 04, 2021 8:16 am

TVN się śmieje z pato500+, ale jak ich redaktor ma chorą córkę to lecimy z propagandą ideologii LGBT.
Awatar użytkownika
halo

Re: Piotr Jacoń opowiedział o swojej o transpłciowej córce. "Bardzo ważne SMS-y"

halo Pią Cze 04, 2021 8:39 am

"Hmm" napisał(a): TVN się śmieje z pato500+, ale jak ich redaktor ma chorą córkę to lecimy z propagandą ideologii LGBT.

Jedyną chorą osobą w tym gronie jesteś ty
Awatar użytkownika
yyy

yyy Pią Cze 04, 2021 8:54 am

to moze i ja opowiem o swoich klopotach rodzinnych i zdrowotnych?;) ale nie, nie jestem gwiazda tvn
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pią Cze 04, 2021 9:02 am

"yyy" napisał(a): to moze i ja opowiem o swoich klopotach rodzinnych i zdrowotnych?;) ale nie, nie jestem gwiazda tvn

Ale przynajmniej jesteś wyjątkowym idiotą. Zawsze coś.
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Pią Cze 04, 2021 9:38 am

Serio? Prywatne sprwy jednego redaktora z jednej stacji to NAJWAŻNIEJSZE wydarzenie w telewizji w Polsce???? Serio????
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Cze 04, 2021 9:41 am

Brawo za odwagę panie Piotrze!
Awatar użytkownika
hh

hh Pią Cze 04, 2021 9:54 am

bbbb
Awatar użytkownika
BARNABA

Re: Piotr Jacoń opowiedział o swojej transpłciowej córce. "Bardzo ważne SMS-y"

BARNABA Pią Cze 04, 2021 9:58 am

❤️✌️🏳️‍🌈🌈✌️❤️
Awatar użytkownika
Wice Hrabia

Wice Hrabia Pią Cze 04, 2021 10:07 am

"Hmm" napisał(a): TVN się śmieje z pato500+, ale jak ich redaktor ma chorą córkę to lecimy z propagandą ideologii LGBT.
Pojeb!
Awatar użytkownika
Zoz

Zoz Pią Cze 04, 2021 12:02 pm

Bardzo to wzruszajace mieć rodzine ktora daje takie wsparcie. A szczegolnie ojca bo wiemy jak duzym problemem jest to dla mezczyzny. W mojej rodzinie sie nie udalo tak szczeliwie to poukladac.
Panie Piotrze, Wiktorio, cala rodzino - ogromny szacunek i wszystkiego dobrego :)
Awatar użytkownika
don

don Pią Cze 04, 2021 12:26 pm

Zaraz mam wrażenie, że dojdziemy do sytuacji, że każde działanie matematyczne będzie mogło dać dowolny wynik, by nie urazić osób, które nie potrafią ich obliczyć.
Awatar użytkownika
opop

opop Pią Cze 04, 2021 12:46 pm

Czy córka prosiła pana o informowaniu publiczne o jej intymnych sprawach ? Czy teraz bedzie pani mowił o tym codziennie? Zenujace szukanie na siłe atencji
Awatar użytkownika
dabfan

dabfan Pią Cze 04, 2021 1:13 pm

Dumnym można być że zdrowego wykształconego dziecka , który założył rodzinę itd. A nie dumnym z dewianta. Wielkie współczucie dla takiego myślenia
Awatar użytkownika
dabfan

dabfan Pią Cze 04, 2021 1:26 pm

Tolerancja jest gorszym zagrożeniem dla świata niż covid i inne zarazy
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości