WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
RTG

Piotr Kraśko o programie „Wracajcie, skąd przyszliście”: po trzech tygodniach podróży szlakiem uchodźców myślę nieco inaczej niż wcześniej

RTG Wto Sie 14, 2018 10:17 am

Ciekawe wygląda. Czy to nie jest rodzaj misyjnego programu? Czy to nie telewizja "publiczna" powinna takie tematy poruszać? A szczuć tylko ludzi na siebie? Jednak Kurwizja to szczujnia propagandowa pisiorów.
Awatar użytkownika
Ooia

Re: Piotr Kraśko o programie „Wracajcie, skąd przyszliście”: po trzech tygodniach podróży szlakiem uchodźców myślę nieco inaczej niż wcześniej

Ooia Wto Sie 14, 2018 10:44 am

RTG - ale twoje życie musi być kur**sko smutne, skoro od samego rana twój dzień wypełnia nienawiść do PiSu. Ogromne kondolencje dla twojego zmarnowanego życia..
Awatar użytkownika
walter

Re: Piotr Kraśko o programie „Wracajcie, skąd przyszliście”: po trzech tygodniach podróży szlakiem uchodźców myślę nieco inaczej niż wcześniej

walter Wto Sie 14, 2018 12:26 pm

Celebryci niech dadzą przykład i wezmą z dwóch pod swój dach. A nie, czekaj, przecież oni nie wpuszcza obcych do swoich pięknych rezydencji otoczonych wysokimi murami. To nam mają czelnosc ich wciskać
Awatar użytkownika
adam mąlecki

adam mąlecki Wto Sie 14, 2018 12:26 pm

Skoro chciał przybliżyć realia wojny, to dlaczego nie pojechał np. na Ukrainę? Dlaczego koniecznie Syria?

Poza tym nie wierzę, że są jeszcze nierozsądni ludzi, którzy myślą, że to wszystko będzie autentyczne, bez reżyserii...
Awatar użytkownika
marketer

marketer Wto Sie 14, 2018 12:28 pm

Piotr Kraśko się trochę spóźnił, trzeba było podjąć takie wyzwanie podczas apogeum wędrówki ludów.
Awatar użytkownika
BB

BB Wto Sie 14, 2018 2:13 pm

Syria? A czemu Syria? Ile procent uchodźców pochodzi z Syrii czy innego regionu konfliktu wojennego? 5-10%? TVP jest śmieszny, ale jak ktoś myśli, że TVN jest lepszy, to ma poziom tych telewizji.
Awatar użytkownika
duf

duf Wto Sie 14, 2018 2:18 pm

Czy pokażą wyrzucone dowody, paszporty i inne dokumenty osobiste w krzakach przy greckich plażach? Powinni, skoro to misyjny i autentyczny projekt.
Awatar użytkownika
Piotr.K

Piotr.K Wto Sie 14, 2018 3:09 pm

Myślę więc jestem
Awatar użytkownika
boom

boom Wto Sie 14, 2018 3:13 pm

a tak serio: WHO CARES?
Powinien sie na Ukraine do Crimea udac
Awatar użytkownika
NIECH PATRIOCI POCZYTAJĄ HISTORIĘ

NIECH PATRIOCI POCZYTAJĄ HISTORIĘ Wto Sie 14, 2018 3:54 pm

Uchodźcy z Polski we Włoszech stworzyli Legiony Dąbrowskiego i pierwsi spiewali nasz hymn. Uchodźcy po Powstaniu Listopadowym to tzw. Wielka Emigracja. Dołączali powstańcy po każdym zrywie narodowym. W trakcie I WŚ setki tysięcy Polaków uciekało od działań wojennych, we wrześniu uciekaliśmy do Rumunii Francji i aż do Indii i Iranu. W komuniźmie też do Berluna Zachodniego. W Ameryce ilu jest uchodźców z Polski.
Awatar użytkownika
Bond

Bond Wto Sie 14, 2018 9:09 pm

zastanawiacy wybor, Pan Krasko, w mojej opinii najbardziej sztuczny z dziennikarzy. Sztuczna twarz, sztuczne emocje, przebrana od stop do glow i na wskros postac
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Wto Sie 14, 2018 11:30 pm

"NIECH PATRIOCI POCZYTAJĄ HISTORIĘ" napisał(a): Uchodźcy z Polski we Włoszech stworzyli Legiony Dąbrowskiego i pierwsi spiewali nasz hymn. Uchodźcy po Powstaniu Listopadowym to tzw. Wielka Emigracja. Dołączali powstańcy po każdym zrywie narodowym. W trakcie I WŚ setki tysięcy Polaków uciekało od działań wojennych, we wrześniu uciekaliśmy do Rumunii Francji i aż do Indii i Iranu. W komuniźmie też do Berluna Zachodniego. W Ameryce ilu jest uchodźców z Polski.

Wzruszyłem się jak stary siennik.
Dlatego powiedz nam proszę, czego dobrego mamy spodziewać się po tych setkach tysięcy nielegalnych imigrantów. Może jakieś budujące przykłady ze Szwecji, Włoch, Francji, czy Niemiec?
I na koniec pytanie: po ilu milionach przybyszów dotrze do pustych, lewackich łbów, że właśnie zabrakło im kasy na zasiłki?
Awatar użytkownika
Matecki Troll

Matecki Troll Śro Sie 15, 2018 9:15 am

Najwięcej muzułmanów (około 80 000 ludzi) pomógł sprowadzić do Polski Adam Borowski z Komitetu Polska Czeczenia i konsul honorowy Republiki Iczkerii, działacz Ligi Republikańskiej Kamińskiego, kandydat do sejmu w 2001 z list PiS, aktywnie ją wspierający od lat.
Awatar użytkownika
Konik

Konik Śro Sie 15, 2018 9:23 pm

Wreszcie coś sensownego. Wracajcie Kraśko skąd przyszliście.
Awatar użytkownika
Konik

Konik Śro Sie 15, 2018 9:25 pm

"RTG" napisał(a): Ciekawe wygląda. Czy to nie jest rodzaj misyjnego programu? Czy to nie telewizja "publiczna" powinna takie tematy poruszać? A szczuć tylko ludzi na siebie? Jednak Kurwizja to szczujnia propagandowa pisiorów.

Już jeden "misyjny" Kulczykówna zrobiła. Żenada żenad. Tutaj szykuję się ciąg dalszy,
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości