WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
seba

Piotr Kraśko wciąż poza „Faktami”. TVN24: informacje o rzekomych decyzjach stacji nieprawdziwe

seba Pon Sie 22, 2022 8:21 am

a za tydzień się okaż|e, że ma covid
Awatar użytkownika
anna-maria

Re: Piotr Kraśko wciąż poza „Faktami”. TVN24: informacje o rzekomych decyzjach stacji nieprawdziwe

anna-maria Pon Sie 22, 2022 9:21 am

"Kraśko ma od kilku tygodni poważne problemy z ciśnieniem. Do szpitala trafił w czerwcu br., przebywał w nim niemal miesiąc" ......... " Pamiętaj, jesteś chory, cięzko chory ! " ("MIŚ",, reż S. Bareja, 1981).
Awatar użytkownika
fgh

Re: Piotr Kraśko wciąż poza „Faktami”. TVN24: informacje o rzekomych decyzjach stacji nieprawdziwe

fgh Pon Sie 22, 2022 10:00 am

Piotrku czekamy na powrót. Tylko proszę przyjedź taksówką lub autobusem.
Awatar użytkownika
Tobie

Tobie Pon Sie 22, 2022 10:30 am

TVP też mają mln i krad..na wszystko razem PiSem i Pinokiem
Awatar użytkownika
Leszek

Leszek Pon Sie 22, 2022 11:25 am

A jak tam redakcja nieskazitelnych i rzetelnych Faktów się do tego odnosi? XD stoją murem za swoim?
Awatar użytkownika
super

super Pon Sie 22, 2022 12:22 pm

No i dobrze! Więcej Diana Rudnik. A kozę być i do grona prowadzących dołączyć Dagmarę Kaczmarek-Szałkow?
Awatar użytkownika
LesEk

LesEk Pon Sie 22, 2022 3:26 pm

Niech wraca do zdrowia, ale do telewizji już nie. Nie chcę, żeby o łamaniu prawa w telewizji opowiadał mi facet, który ma je gdzieś, poza tym ten nosowo-polipowy głos zawsze działał na mnie źle, prywatnie żadna strata. Czas na kogoś nowego.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości