WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja22

Piotr Kraśko znika z „Wiadomości”? TVP: To spekulacje bez pokrycia

ja22 Wto Gru 08, 2015 2:05 am

"a potem dziennikarka z jednej ze stacji komercyjnych." - taa, chyba z Tv Trwam albo Republika.
Awatar użytkownika
Nicko

Re: Piotr Kraśko znika z „Wiadomości”? TVP: To spekulacje bez pokrycia

Nicko Wto Gru 08, 2015 2:32 am

Pewnie Gawryluk.
Awatar użytkownika
Pracownik

Pracownik Wto Gru 08, 2015 7:56 am

Pani rzecznik. Mało która informacja dotycząca tvp miała takie pokrycie. Kraśko, jakie to uczucie wiedzieć, że cały plac chłodzi szampana na dzień, gdy zostanie to ogłoszone?
Awatar użytkownika
Neo

Neo Wto Gru 08, 2015 8:42 am

Ziemiec nigdy nie ukrywał swoich konserwatywnych poglądów, słynny wpis i zdjęcie na portalu społecznościowym po wyborach prezydenckich etc. Wiadomo było, że to człowiek z PiS. Ma twarz sympatycznego gościa z sąsiedztwa, takiego uczciwego, i to pomaga mu w karierze.
Awatar użytkownika
X

X Wto Gru 08, 2015 8:55 am

Niech znika jak najprędzej :)
Awatar użytkownika
Ooo

Ooo Wto Gru 08, 2015 8:57 am

Witek będzie prowadzić Wiadomości?
Awatar użytkownika
Zdzisiek M.

Zdzisiek M. Wto Gru 08, 2015 9:18 am

Nie mam nic do P. Kraśki, jego ojca czy dziadka, ale... uważam, i powtórzę to po raz kolejny na tym forum, ze Prezenter z angielska anchorman tzw. kotwicowy programu nie powinien być jednocześnie kierownikiem redakcji Wiadomości. To jest tzw. błąd obsadowy CASTING ERROR i choćby za to Daszczyński powinien mu podziękować, a jeśli nie zrobi tego obecny Prezes to zrobi to następna ekipa. I słusznie zrobi.
Awatar użytkownika
karolina

karolina Wto Gru 08, 2015 9:43 am

krasko niech znika z tvp jak najszybciej nie da sie go ogladac ani sluchac sepleniacego glosu - oby jak najszbciej
Awatar użytkownika
Janek

Janek Wto Gru 08, 2015 10:43 am

Tak jak nie lubiłem Kraśki, tak teraz życzę mu, by został, bo to jednak profesjonalista. Jak sobie wyobrażę, kogo ten PiS wsadzi do "Wiadomości" , to już mi się zbiera na wymioty...
Awatar użytkownika
dd

dd Wto Gru 08, 2015 10:45 am

Wiadomości za Kraśki to non stop informacje o biskupach i o działaniach Watykanu. Po co komu takie nieistotne informacje?
Awatar użytkownika
Demokracja w rozkwicie

Demokracja w rozkwicie Wto Gru 08, 2015 12:24 pm

Co to będzie? Pani Premier, jak żyć?
Awatar użytkownika
romero

romero Wto Gru 08, 2015 12:28 pm

Aż trudno uwierzyć ile jadu zalewa ten portal. Obrzydliwej zawiści, zwykłej zazdrości i chęci upokorzenia tylko dlatego,że jemu się udało. Tak bardzo podzieleni w necie,gdy w realu tak bardzo się szanują. Mam nadzieję,że znikną jak najszybciej te osoby z tego portalu i zaczną inni pisać bardziej merytorycznie,a Wam życzę dużo zdrowia i więcej oleju w głowie i kultury.
Awatar użytkownika
małymiś

małymiś Wto Gru 08, 2015 12:50 pm

oj to byłabypiękna wiadomość jakby tak kraśko, lewicka,kulczycki,tadla,oracz- z automatu albo zrobili z nich jakichś sprzątaczy w tvp albo zwolnili, nie wiem co lepsze...
Awatar użytkownika
privat

privat Wto Gru 08, 2015 1:03 pm

@romero - "aż trudno uwierzyć", że nie zauważasz zwykłego braku kultury, czasami wręcz chamstwa, głupoty, złośliwości, manipulacji, nierzetelnego dziennikarstwa itd. u Kraśki, tylko zwalasz wszystkie negatywne komentarze na zawiść itp.
Awatar użytkownika
.

. Wto Gru 08, 2015 1:58 pm

Pani rzecznik, co pani powie, gdy Kraśko wyleci z Wiadomości? Nie ma pani zielonego pojęcia co się dzieje w gremiach decyzyjnych, które zajmują się pani firmą.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości