WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Taaa....

Piotr Nowak ma zastąpić Annę Streżyńską na czele Ministerstwa Cyfryzacji

Taaa.... Pon Sty 08, 2018 4:16 pm

Kolo od obrotu instrumentami finansowymi(tylko takie ma doświadczenie!) będzie się zajmował cyfryzacją. Coś takiego mógł wymyślić tylko ktoś kto nie ma pojęcia na temat wdrożeń informatycznych i cyfryzacji.

Resztki sympatii do tego rządu właśnie wyparowały.
Awatar użytkownika
Jus

Re: Piotr Nowak ma zastąpić Annę Streżyńską na czele Ministerstwa Cyfryzacji

Jus Pon Sty 08, 2018 4:27 pm

wyrzucenie najlepszego ministra gdy tymczasem maciar zostanie haha
Awatar użytkownika
H cg gj

H cg gj Pon Sty 08, 2018 4:30 pm

doradzał Komorowskiemu? No ciekawe xD
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Pon Sty 08, 2018 4:35 pm

"Taaa...." napisał(a): Kolo od obrotu instrumentami finansowymi(tylko takie ma doświadczenie!) będzie się zajmował cyfryzacją. Coś takiego mógł wymyślić tylko ktoś kto nie ma pojęcia na temat wdrożeń informatycznych i cyfryzacji.

Resztki sympatii do tego rządu właśnie wyparowały.

Przecież osoby delegowane do TVP i PR też nie mają żadnego doświadczenia ważne aby realizowały prykaz partii po za tym zero strategii wymiana zespołów i szachowanie ramówką jak żongler w cyrku ogólnie to jest nie poważne no ale u nas wygrają wybory to uznają że mogą wszystko robić co zechcą jedyne co oczekują od ludzi to aby płacili abonament na tubkę władzy
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Pon Sty 08, 2018 4:36 pm

Znaczy się nowy minister będzie spieniężał wszystko co się da i podlega resortowi.
Liczą się wpływy do budżetu, żeby było co pokazać w excelu.
Awatar użytkownika
hd

hd Pon Sty 08, 2018 4:37 pm

"Jus" napisał(a): wyrzucenie najlepszego ministra gdy tymczasem maciar zostanie haha

W jakim sensie najlepszego? Dwa lata stracone, nic w tym czasie nie zrobiła.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Sty 08, 2018 5:32 pm

Najbardziej kompetentna minister w rządzie. No ale dla PIS liczą się tylko mierni ale wierni.
Awatar użytkownika
lulu

lulu Pon Sty 08, 2018 6:25 pm

Pani Minister Strężyńska - ładna kobieta o inteligentnej twarzy, jak rzadko która w polityce. a do tego kompetentna i pracowita- chyba najbardziej lubiona i szanowana przez społeczeństwo ze wszystkich ministrów.
Fakt, że nie powinna publicznie mówić, że nie zgadza się z wieloma decyzjami obecnego rządu, skoro sama w nim jest ale to duża strata dla rządu i Polski.
A pan Nowak, no cóż, już jednego Nowaka mieliśmy... będzie się musiał uczyć wszystkiego od początku (wprawdzie kończył cybernetykę , więc trochę łatwiej mu będzie) - nie podoba mi się ta zmiana ZDECYDOWANIE NIE !!!!!
Awatar użytkownika
Super

Super Pon Sty 08, 2018 7:15 pm

Miałem szacunek do Streżyńskiej dopóki nie okazało się, że jest raczej teoretyczką. CEPIK 2.0, czyli _jedyne_ zadanie, które tak naprawdę miała, położyła dokumentnie. Unia od pół roku nie dostaje od Polski danych, które mamy obowiązek przekazywać. W niektórych miastach do dziś wypisuje się dowody rejestracyjne ręcznie. Nie przewidziano możliwości wycofania systemu do starszej wersji, która działała. To nie świadczy dobrze o kompetencjach i umiejętnościach.
Awatar użytkownika
Lojza

Lojza Pon Sty 08, 2018 9:00 pm

„Justyna Kopińska, rzeczniczka prasowa rządu”, a pięć linijek niżej tweet... Joanny Kopcińskiej. Genialne!
Awatar użytkownika
dD

dD Wto Sty 09, 2018 5:39 am

Nie wiem, co o tym sądzić... Informatyka, wbrew temu, co się wydaje, to specjalność w zarządzaniu tyle, że informacją, ale zasady są bardzo podobne. Pani Streżyńska miała pojęcie o tym, co robi, ale... być może miała małe pojęcie o PRze i o tym, że czasem należy się ugryźć w język ;) Generalnie uważam, że poprzeczkę zawiesiła wysoko, chociaż te wdrożenia świadczą o tym, że powierzyła je komuś, kto się na tym nie znał, chociaż z innej strony, znam dwie osoby z ministerstwa i wiem, że to świetni specjaliści... Tyle, że to w końcu nie minister realizuje projekty, ale konkretni ludzie, firmy. Nie wiem, czy ten Nowak będzie lepszym ministrem... Dla mnie to trochę zmiana kierunku, a do podejścia w finansach, bardzo zachowawczego, jestem uprzedzony - przyznaję. Zbyt często miałem do czynienia z finansistami, którzy z natury rzeczy nie podejmują ryzyka, starają się je mitygować poprzez unikanie. Nie ma nic gorszego, jak iść do "inwestora", który kiedyś był finansistą, ze swoim pomysłem na start-up! Im bardziej innowacyjny, tym mniej szans na powodzenie - oni większość ryzykownych przedsięwzięć wyrzucają z zasady do kosza, ale jak już inwestują, chcieli by cię odrzeć ze skóry! A tymczasem, by było innowacyjnie (a gdzie jak gdzie, ale w Ministerstwie Cyfryzacji chciało by się innowacyjności), to trzeba postawić na te innowacje, a nie na coś przewidywalnego! Tak więc, z nacisku na telekomunikację, bezpieczeństwo, cyfryzację usług państwowych, telekomunikację, akcenty zostaną przesunięte na fintech i sektor bankowy, a to niedobrze! Bardzo niedobrze! Ostatnią rzeczą, którą nam trzeba w kraju, jest wzmacnianie lichwy i lichwiarzy!
Awatar użytkownika
przedsiębiorca ktore wykańczała powoli

przedsiębiorca ktore wykańczała powoli Wto Sty 09, 2018 5:57 pm

"Gość " napisał(a): Najbardziej kompetentna minister w rządzie. No ale dla PIS liczą się tylko mierni ale wierni.

nie kompetnetna bo wykończyła polską zdrową konkurencje
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości