WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
norma

Piotr Żelazny odchodzi z „Rzeczpospolitej”. „Chcę się zająć freelancem i swoimi pomysłami”

norma Czw Paź 31, 2019 11:47 pm

koło właśnie skaptował pomagiera do pilnowania ps-a
Awatar użytkownika
Kto to jest?

Re: Piotr Żelazny odchodzi z „Rzeczpospolitej”. „Chcę się zająć freelancem i swoimi pomysłami”

Kto to jest? Pią Lis 01, 2019 9:22 am

Poerwszy raz teraz tutaj przeczytalem to nazwisko. Nie chce nikogo obrazic,ale tak zwyczajnie bylo. Rz czytam codziennie...
Awatar użytkownika
Bernat

Re: Piotr Żelazny odchodzi z „Rzeczpospolitej”. „Chcę się zająć freelancem i swoimi pomysłami”

Bernat Pią Lis 01, 2019 1:53 pm

Powodzenia.
Awatar użytkownika
Tego

Tego Pon Lis 04, 2019 2:37 am

Sam odchodzi, mówi o "swoich pomysłach" i żebrze o robotę na Twitterze? Dziwne. Jest mnóstwo nisz na rynku. Niech się weźmie za drukarki albo hydraulikę (części i sposoby).
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Czw Lis 28, 2019 2:55 pm

Panie Żelazny oglądałem ostatnio program 4-4-2 powiedział pan tam że polska ekstraklasa(podwórkowa poz.UEFA 24)nie jest gorsza od ligi duńskiej poz.UEFA 14. Te 5 lat w gazecie ,,RZ" to chyba po znajomości.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości