WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wiktor

PiS złagodzi ustawę pilotową? Poseł mówi o „testamencie Kurskiego”

Wiktor Czw Sty 12, 2023 7:43 am

Chociaż złagodzili, to i tak chciałbym żeby było w kolejności dat rozpoczęcia emisji kanałów. I tak:
1. TVP 1
2. TVP 2
3. TVP 3
4. Polsat
5. TVN
6. TV4
7. TV Puls
8. TVP Kultura
9. TVP Info.

Ja mam zastrzeżenia, bo nie wiem czy te kanały nadal będą dostępne w internecie. Wiem że konsultacje się odbyły, ale ja chciałbym żeby nadal były dostępne w internecie. Tak żeby nadal były oferowane jako must carry must offer w internecie.
Awatar użytkownika
Gie

Re: PiS złagodzi ustawę pilotową? Poseł mówi o „testamencie Kurskiego”

Gie Czw Sty 12, 2023 7:58 am

"Niekoniecznie tańszej, bo za dostęp do jednej stacji trzeba najczęściej płacić od 3 do 7 dolarów, czyli równowartość 10-22 zł."

Co za geniusz wpadł na pomysł przeliczenia kosztu jednego kanału z dolarów kanadyjskich na złotówki? Galon benzyny kosztuje tam 1,6 CAD czyli po przeliczeniu Kanadyjczycy płacą 1,4 złotego za litr benzyny. Taki sens ma bezwiedne przeliczanie jednej waluty na inną.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Czw Sty 12, 2023 8:24 am

U mnie w NTC szybka 9tka to TVP1,TVP2,TVP3,TV4,TVP info,TV6,TVN7,Wdarzenia24,TVN.Na 10. miejscu na pilocie jest Polsat.
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Czw Sty 12, 2023 8:30 am

Jeśli TVP Kultura ma mieć wysoką pozycję, czy wpłynie na wyższą oglądalność? Na razie szoruje po dnie, bo treści dla przeciętnego widza są zbyt ambitne. Brak kabaretów, brak biesiad, brak disco polo, brak paradokumentów - totalna nędza. Jakieś starocie filmowe, opery, dyskusje o literaturze. Tego nie idzie oglądać na trzeźwo.
Awatar użytkownika
Mikołaj

Mikołaj Czw Sty 12, 2023 9:34 am

A ja uważam że powinna nastąpić deregulacja umożliwiająca swobodne zaprogramowanie kolejności oferty za którą płaci odbiorca
Awatar użytkownika
Mikołaj

Mikołaj Czw Sty 12, 2023 9:35 am

Kontraktowanie programów na sztuki nie wyklucza możliwości zakupu w pakietach na dotychczasowych zadadach
Awatar użytkownika
kolis

kolis Czw Sty 12, 2023 9:55 am

W ramach strajku wszystkie platformy mogły by wyłączyć całe tvp przed wyborami. To bardzo pis zaboli
Awatar użytkownika
hmmm...

hmmm... Czw Sty 12, 2023 10:12 am

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym oferowaniem kanałów pojedynczo? Jeśli teraz mam pakiety i to mi pasuje, to nagle po wejściu tej ustawy zniknie mi cała oferta pakietowa jaką mam zapisaną w umowie? Czy o co tu chodzi?
Awatar użytkownika
Tak tak

Tak tak Czw Sty 12, 2023 10:18 am

Powinni dodać na dekoderach platnej telewizji możliwość usuwania kanałów tak jak jest w dvbt. Brakuje tej opcji oj brakuje.
Awatar użytkownika
ABC

ABC Czw Sty 12, 2023 11:25 am

"Pawel" napisał(a): U mnie w NTC szybka 9tka to TVP1,TVP2,TVP3,TV4,TVP info,TV6,TVN7,Wdarzenia24,TVN.Na 10. miejscu na pilocie jest Polsat.
Nikogo to nie obchodzi jak masz ustawione kanały. Piszesz to przynajmniej raz w miesiącu pod tego typu artykułami.
Awatar użytkownika
bęc

bęc Czw Sty 12, 2023 11:36 am

U mnie są tylko takie kanały szybka 22:
TVP1, TVP2, TVP 3, TVP Info, TVP Kultura, TVP Rozrywka, TVP HD, TVP Seriale, TVP Dokument, TVP Kobieta, TVP Polonia, TVP Historia, TVP ABC, TVP Historia 2, TVP Kultura 2, TVP ABC 2, TVP Nauka, TVP Sport, TVP World, Biełsat TV, TVP Parlament, Alfa TVP. :D :D
Awatar użytkownika
Iryk

Iryk Czw Sty 12, 2023 11:40 am

Kurski ustawiony TVP chodzili zegarku prezesa... Kurska słowem nie odezwała jak Holecka mu robiła po co udawanie
Awatar użytkownika
Daw

Daw Czw Sty 12, 2023 11:41 am

Najlepsza opinia Kwiatkowskiego co jedynie co rewolucję w TVP zrobił to ujednolicił loga TVP1,TVP2,TVP3,TVP Polonia oraz wprowadził seriale M jak miłość oraz Na dobre i na złe reszta ramówki stawała się ramówką Amerykańską typ Amerykański jak kreskówki wytwórni Warner Bros+ MGM a na jedynce z wytwórni Disney oraz tania rozrywka oraz większość ramówki TVP2 to obrady sejmu,oraz możliwość prywatyzowania przy pomocy SLD oraz Rywina TVP.Wiec jego opinia na obecne czasy bez cenna.Co do Ustawy to same platformy robią i zrobiły sobie bałagan listami,więc same są winne.TVP regionalne jest potrzebne ponieważ żadna komercja nie uruchomi 16 oddziałów regionalnych wersję są w kabłówce i w naziemne i tylko aplkacji mobilnej a z satelity odbioru brak,a odbiór satelitarny jest najbardziej regularną transmisją niż naziemna oraz trasmisje przez Internet ponieważ występują zakłóceniami i przerwy odbiorze,ponieważ to kosztuje wynajęcie ubiór dyrektorów oraz miliony na nadawanie dlatego stać ich na kanały powtórki które z przyszłości i tak zniknął dla opłacalności firmy.A la carte niech powstanie dla wybranych do wyboru część klientów się zdecyduje.
Awatar użytkownika
Poirytowany

Poirytowany Czw Sty 12, 2023 11:45 am

"Iryk" napisał(a): Kurski ustawiony TVP chodzili zegarku prezesa... Kurska słowem nie odezwała jak Holecka mu robiła po co udawanie

Człowieku, co ty piszesz? Co to za język?
Awatar użytkownika
Iryk

Iryk Czw Sty 12, 2023 11:47 am

Wyłącz TVP już kanały TVP mam blokowane i usunięty
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości