WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gie

Platforma Canal+ - pełna lista kanałów

Gie Sob Kwi 30, 2022 8:36 am

Tęgie umysły muszą tam pracować nad układaniem listy kanałów. Kanały ukraińskie dali na kanały 235, 236, 236 i 311, 312, 313. Rozsądek nakazywałby dać je obok siebie. Takich dziwnych pozycji na ich liście kanałów jest więcej.
Awatar użytkownika
XXXX

Re: Platforma Canal+ - pełna lista kanałów

XXXX Sob Kwi 30, 2022 6:12 pm

Ależ mają badziewny sprzęt (tzw. dekodery), które ciągle się zawieszają, albo pada im karta sieciowa...
Awatar użytkownika
Predator

Predator Sob Kwi 30, 2022 7:28 pm

Ja posiadam naziemną telewizję cyfrową i tyle mi wystarczy.
Awatar użytkownika
Robert

Robert Nie Maj 01, 2022 11:09 am

Kalafiorem wiszą nam ukraińskie kanały.polacy już mają stres przez polskie kanały które zapomniały że my Polacy też tu żyjemy.o Ukrainie powinniśmy usłyszeć w wiadomościach po 3 minuty dziennie i to koniec.musialem zabrać mamie telewizor z pokoiku bo trafiła znerwicowana do szpitala na oddział psychiatrii.Nie wszyscy oglądanie tej wojny mogą tolerować.Dlaczego katuje sie społeczeństwo przez 24 godziny widokami trupów na ulicach zburzonymi domami.mama ciągle krzyczała,czy to u nas i płakała.Dlaczego ta Pisowska krajowa rada tym się nie zajmie.Niebawem Polacy będą wypędzać Ukraińców bo nie wytrzymają sytuacji nerwowo.Dodam Że pomoc Ukrainie jest konieczna i to nie ulega dyskusji ale nie musimy robić telewizyjnej propagandy.
Awatar użytkownika
TVP 1 HD w CANAL+

TVP 1 HD w CANAL+ Wto Lip 19, 2022 9:07 am

TVP 1 HD w CANAL+
Awatar użytkownika
Anna

Anna Czw Sie 11, 2022 6:26 pm

Dlaczego nie moge znaleźć pełnej listy kanałów CANAL+ w PDF? Ta wszechobecna kultura obrazkowa mnie odrzuca!!!
Jeszcze dziś zabieram sie do szukania normalnego nadawcy. Olewam umowę, bo traci ona sens, gdy jedna ze stron jej nie dotrzymuje...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości