WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kamil

Platforma nc+ ma 2,3 mln abonentów. Straciła 200 tys.

kamil Czw Sie 22, 2013 10:14 am

Nc+ porażka roku.
Awatar użytkownika
@bezczelny

Re: Platforma nc+ ma 2,3 mln abonentów. Straciła 200 tys.

@bezczelny Czw Sie 22, 2013 10:27 am

Miał być HIT, miała być oferta, z której klient będzie MUSIAŁ skorzystać, a wyszła lipa. Ten francuski numer nie przejdzie.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Czw Sie 22, 2013 11:16 am

Była pazerność - jest porażka, proste.
Awatar użytkownika
aps

aps Czw Sie 22, 2013 11:24 am

łuuu to mało zrezygnowało, czyli w polandii można golić jak się chce
Awatar użytkownika
pinio

pinio Czw Sie 22, 2013 12:19 pm

i dalej będą tracić - gdy przeszedłem z Canal +, po 3. miesiacach okazało się, że za pakiem, który przedtem miałem w Camal + muszę dopłacić!
Poza tym - trzeci dekoder wymianiam, a i tak jak tylko zbliża się burza, to sygnał znika, co przedtem nie zdarzało się nigdy
jak tylko skończy mi się umowa, przenoszę się.
Awatar użytkownika
loko

loko Czw Sie 22, 2013 12:22 pm

a niby dlaczego golić...? Ja zmigrowałem, bo wywalczyłem ofertę o wiele bogatszą, a płacę i tak 10 zł mniej niż dotychczas :P...jak tobie się nie udało, to nie znaczy, że i innym....
Awatar użytkownika
aps

aps Czw Sie 22, 2013 12:54 pm

@ loko: ja nie mam żadnej tv. zauważ jedno: „WYWALCZYŁEŚ”. firma, która szanuje klienta nie chce, żeby ten walczył, tylko żeby był zadowolony z oferty, takiej samej dla wszystkich. a tak jedni walczą/targują, a inni są goleni.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Czw Sie 22, 2013 1:32 pm

Hoho! prawie 10%! Koszmarny wynik, a to i tak mała kara za te oszustwa, których chcieli dokonać. Swoją drogą, jest to mistrzostwo, bo rynek jest w miarę stabilny, niewielkie są wahania przypływu i odpływu abonentów, więc 10% na minus to jest katastrofa. No ale cóż, Cyfrowy Polsat na pewno na tym zyska, tak samo zresztą jak ci, co z nc+ do niego przeszli.
Awatar użytkownika
abonent

abonent Czw Sie 22, 2013 2:04 pm

I dalej będzie tracić. Ja czekam tylko do końca umowy. Tak złego biura obsługi abonenta nie ma nawet Polsat.
Awatar użytkownika
Peter

Peter Czw Sie 22, 2013 3:29 pm

Umowa z C+ kończy mi się w połowie września. W zeszłym tygodniu zadzwonił do mnie "doradca" z NC+ z informacją o końcu umowy i "wspaniałą" propozycją z NC+. Ta wspaniała propozycja to 29 zł więcej za to samo więc serdecznie odmówiłem. Pan powiedział, że w takim razie ktoś do mnie zadzwoni z kolejną propozycją. Dziś odbieram telefon. Po drugiej stronie taki sam "robot" jak poprzednio i proponuje mi ........ to samo ;-))

Co za banda idiotów tym zarządza. Czy oni liczą na to, że w końcu mnie złamią?! Otóż nie! Dziś listem poleconym wysłałem wypowiedzenie umowy.
Właśnie rozmawiałem z UPC, które proponuje mi ten sam pakiet o 17 zł taniej niż płaciłem do tej pory.
Da się?! Da!
Awatar użytkownika
zaintresowany

zaintresowany Czw Sie 22, 2013 4:08 pm

Kochane Wirtualnemedia. Mogę zrozumieć, że wp.pl bezmyślnie po Was powiela błędy, ale, że Wy je robicie to dla mnie niezrozumiałe. ARPU nie może być wyrażone w mln zł, bo to przychód od JEDNEGO abonenta :-)
Awatar użytkownika
telemaniak

telemaniak Czw Sie 22, 2013 4:15 pm

to już ostani bal na titanicu. tv linearna będzie za chwilę takim samym old-skulem jak prasa dziś. przyszłość to smart tv i vod. oferta tv z roku na rok coraz gorsza bo i budżety na content się zmniejszają. pozwólmy umrzeć telewizji tak ja pomagamy umierać prasie drukowanej. nie wykupujmy dalej abonamentów. DVB-T wystarczy żeby mieć shitowy content (opalata audiowizualna) a globalne serwisy VOD za chwilę wymiotą cały rynek. obstawiam, że telewizja tradycyjna (linearna) skończy się razem z panem miszczakiem, wielkim osamotnionym bojownikiem i twórcą shitowego contentu. ups, jest jeszcze nina. edzio zgodnie z nową ustawą ma 10 lat do emerytury, nina może chyba już za chwilę. kochani, DZIEKUJEMY, czas na Was.
ps. niektorzy pracowali na wizji wiele lat i przeszli do legendy. miara wielkosci edzia niech bedzie szymon majewski, czlowiek bez legendy po tylu latach u edzia.
Awatar użytkownika
telemaniak

telemaniak Czw Sie 22, 2013 4:16 pm

to już ostani bal na titanicu. tv linearna będzie za chwilę takim samym old-skulem jak prasa dziś. przyszłość to smart tv i vod. oferta tv z roku na rok coraz gorsza bo i budżety na content się zmniejszają. pozwólmy umrzeć telewizji tak ja pomagamy umierać prasie drukowanej. nie wykupujmy dalej abonamentów. DVB-T wystarczy żeby mieć shitowy content (opalata audiowizualna) a globalne serwisy VOD za chwilę wymiotą cały rynek. obstawiam, że telewizja tradycyjna (linearna) skończy się razem z panem miszczakiem, wielkim osamotnionym bojownikiem i twórcą shitowego contentu. ups, jest jeszcze nina. edzio zgodnie z nową ustawą ma 10 lat do emerytury, nina może chyba już za chwilę. kochani, DZIEKUJEMY, czas na Was.
ps. niektorzy pracowali na wizji wiele lat i przeszli do legendy. miara wielkosci edzia niech bedzie szymon majewski, czlowiek bez legendy po tylu latach u edzia.
Awatar użytkownika
Dojenie veto

Dojenie veto Czw Sie 22, 2013 6:43 pm

Jestem własnie w barze na piwie i właścicielka mówi, że już 4 firmy były za opłaty muzyczne- owszem płaci jednej-kiedy skończy się to żerowanie na Polakach-już dość tego złodziejstwa za czyjąś pracę-Gdzie jest dowódca Polski i inni mieszacze.Gdzie jesteście różnej maści oczyszczacze?Niech prawo stanowi prawo, a sprawiedliwość sprawiedliwość tak mnie kiedyś w szkole uczono i Was także.
Awatar użytkownika
mt

mt Czw Sie 22, 2013 9:20 pm

aps napisał(a):@ loko: ja nie mam żadnej tv. zauważ jedno: „WYWALCZYŁEŚ”. firma, która szanuje klienta nie chce, żeby ten walczył, tylko żeby był zadowolony z oferty, takiej samej dla wszystkich. a tak jedni walczą/targują, a inni są goleni.

Masz rację, ja też powiedziałem w NC+że nie zapłacę ani złotówki więcej niż dotąd płaciłem, mało tego...powiedziałem że z tego tytułu że przedłużam z nimi umowę (bo akurat w tym czasie skończyła się), chcę mieć przez 6 m-cy pakiet HBO. Konsultant zgodził się po chwili namysłu, i dostałem co chciałem.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości