WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jacek

Platforma nc+ umożliwia kontakt ze swoimi konsultantami przez Facebooka

Jacek Czw Lip 10, 2014 8:42 pm

Jakby mieli tak dobrze działającą infolinię jak cyfrowy Polsat, to nie musieliby się w obsługę na facebooku angażować. Ja w cp wszystko załatwiam telefonicznie i mi to bardzo odpowiada.
Awatar użytkownika
Jakard

Re: Platforma nc+ umożliwia kontakt ze swoimi konsultantami przez Facebooka

Jakard Czw Lip 10, 2014 9:30 pm

To, że obsługa polsatu na infolinii jest ok to jedno, ale ważniejszy jest chyba ich profil internetowy na facie, w którym na bieżąco rozwiązują problemy abonentów. NC+ się uczy, nawet jeśli chodzi o multiofertę, która w polsacie jest od dawna, a nc+ dopiero raczkuje w tym temacie.
Awatar użytkownika
już nie mam n-ki

już nie mam n-ki Pią Lip 11, 2014 12:51 am

Odważnie, odważnie. Biedni operatorzy. Naprawdę Wam współczuje i mam nadzieje, że szybko znajdziecie pracę gdzie indziej.
Awatar użytkownika
WLADYMIR

WLADYMIR Pią Lip 03, 2015 10:23 pm

CZY KONSULTANT Z NC+ POSIADA NR TELEFONU 224 936187 dzwoniac do mnie intensywnie prosil o miejsce zamieszkania kod oraz nr dowodu osobistego,przetstawiajac tylko oferte nc+. ???
Awatar użytkownika
igor

igor Nie Mar 12, 2017 6:16 pm

probowalem sie dowiedziec czegos to odsylaja do dzwonienia
to po co ta obsluga??
Awatar użytkownika
tragedia

tragedia Pią Kwi 06, 2018 7:36 pm

mam nc+ i nie narzekam, ale nc+go to potworek z którego przez kilka lat nie udało mi się skorzystać. Nawet nie mogę z aplikacji zgłosić swoich problemów z oglądaniem w necie, bo komunikat twierdzi że czegoś nie wypełniłem albo zawiera błędy - masakra. Internet na poziomie 30 mb/s a widzę tylko zdjęcia meczu, co jakiś czas klatki. Z Iplą nie ma najmniejszego problemu, chociaż tam mam tylko kilka programów.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości