[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Platforma TVP z kanałem w 4K. Kurski: Polacy otrzymają za darmo funkcjonalności, za które płacą

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jarek

Platforma TVP z kanałem w 4K. Kurski: Polacy otrzymają za darmo funkcjonalności, za które płacą

Jarek Pią Lip 16, 2021 6:34 am

Ja jestem zmuszony opłacać abonament TVP.
Awatar użytkownika
xxx

Re: Platforma TVP z kanałem w 4K. Kurski: Polacy otrzymają za darmo funkcjonalności, za które płacą

xxx Pią Lip 16, 2021 6:38 am

"Jarek" napisał(a): Ja jestem zmuszony opłacać abonament TVP.

Nie udawaj, bo doskonale wiesz, że jak nie zapłacisz to się nic nie stanie.
Awatar użytkownika
YKK

Re: Platforma TVP z kanałem w 4K. Kurski: Polacy otrzymają za darmo funkcjonalności, za które płacą

YKK Pią Lip 16, 2021 7:00 am

Ekskrementy w 4K są nadal tylko ekskrementami.
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Pią Lip 16, 2021 7:21 am

"Nie udawaj, bo doskonale wiesz, że jak nie zapłacisz to się nic nie stanie."

Nie udaję, płacę, nie oglądam. Ciekawe skąd Kurski ma na to kasę?
Awatar użytkownika
Suzy

Suzy Pią Lip 16, 2021 7:22 am

„Otrzymają za darmo..za które płacą”? Haha
Awatar użytkownika
Lena Barska

Lena Barska Pią Lip 16, 2021 7:36 am

Pomijając bardzo prymitywną rozrywkę w TVP to trzeba przyznac, że Kurski jest jedną z nielicznych osób, które dbają o widza.
Awatar użytkownika
Do Emitela

Do Emitela Pią Lip 16, 2021 7:44 am

Zwiększcie zasięg MUX 5 z nadajnika Częstochowa-Wręczyca Wielka obecnie nadaje tylko z mocą 25 KW i nie dociera sygnał tak jak pozostałe multipleksy które nadawają z mocą 100 KW
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Pią Lip 16, 2021 7:44 am

Za darmo z naszych podatków :D
Awatar użytkownika
widz

widz Pią Lip 16, 2021 8:29 am

znowu wymiana telewizorów na takie z odbiorem 4k ,a póżniej na 8K ..i tak bez końca
Awatar użytkownika
Wisarionowicz

Wisarionowicz Pią Lip 16, 2021 8:30 am

W TVP wszyscy, łącznie z prezesem pracują dla idei, by rozkwitł socjalizmu wspaniały kwiat.
Awatar użytkownika
marek

marek Pią Lip 16, 2021 8:39 am

Kura, a kiedy ośrodki TVP w HD?
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Pią Lip 16, 2021 8:49 am

Nie za darmo tylko za 2 miliardy z naszych kieszeni i to nie jest ich ostatnie słowo.
Awatar użytkownika
mmm

mmm Pią Lip 16, 2021 8:50 am

Za darmo, czyli za 2 mld?
Awatar użytkownika
Płacący

Płacący Pią Lip 16, 2021 9:12 am

Oczywiście, że się nic nie stanie, władza woli finansowanie mediów publicznych w formie dotacji niż przymusowej opłaty abonamentowej, bo dzięki temu może co rok wyrażać swoje zadowolenie lub niezadowolenie z ich funkcjonowania, gdyby była opłata systemowa jak na całym świecie to byt mediów publicznych nie wisiałby co rok na niepewnym włosku łaski pańskiej
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Pią Lip 16, 2021 9:17 am

Pomijając propagandę sukcesu w TVP Info, to w pozostałych kanałach TVP jest co oglądać i są rzeczy ciekawsze niż w naziemnej telewizji komercyjnej. Chyba najciekawsze z oferty dla widza wymagającego jest obecnie TVP Kultura i TVP Dokument. Proszę wskazać filmy artystyczne i dokumentalne, które idą w stacjach komercyjnych naziemnych. Czy w komercji obejrzę koncert muzyki poważnej lub jazzowej? Wiem, że idą w TVP Dokument także głupoty jak pierwsze paradokumenty policyjne Patryka Vegi sprzed 20 lat. Jest jednak mnóstwo filmów dokumentalnych wartych obejrzenia, np. "Młynarski - piosenka finałowa".
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości