WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
wtf

Play uruchomi internet LTE 11 listopada

wtf Pon Wrz 09, 2013 12:36 pm

aż 200 GB miesięcznie???
Awatar użytkownika
zadziwiony

Re: Play uruchomi internet LTE 11 listopada

zadziwiony Pon Wrz 09, 2013 12:43 pm

"usługa będzie dostępna w 13 największych miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rzeszów, Częstochowa, Toruń, Wałbrzych, Koszalin, Tarnów)."

Ja chyba żyję w innej rzeczywistości. Nie wiedziałem, że Toruń, Wałbrzych, Koszalin, Tarnów czy Częstochowa są większe niż Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin czy Katowice.
Awatar użytkownika
zk

zk Pon Wrz 09, 2013 12:48 pm

Teraz już wiesz ;)
Ja mieszkam w Gdańsku ((jednym z tych wielkich miast) 25 min pieszo od centrum i nie mogę przez telefon porozmawiać bo zasiegu nie mam - takie pokrycie tu jest.
Awatar użytkownika
Hejt

Hejt Pon Wrz 09, 2013 1:36 pm

Dotychczas internet LTE oferował jedynie Plus, który od kilku tygodni reklamuje go jako "szybszy od Neostrady"

Gowno prawda a cyfrowy polsat niby nie ma LTE ?
Awatar użytkownika
patrol

patrol Pon Wrz 09, 2013 2:04 pm

no właśnie, Poznań jakoś dziwnie został pominięty. a zacząłbym się zastanawiać nad przejściem do play gdyby odpalili tam 4g lte od razu...
Awatar użytkownika
Antihejt;)

Antihejt;) Pon Wrz 09, 2013 5:38 pm

@Hejt - CP oferuje LTE na Plusie (to jedna kieszeń - Solorz)
Awatar użytkownika
Buuz

Buuz Wto Wrz 10, 2013 8:31 am

Kilka miast "na krzyż" za darmoszku na pół roku. Wyglada to trochę jak dla wybrańców. Wolę AERO2 mam free do 2016r . Tyle że chodzi bardzo wolno. Ale mi się przeciez nigdzie nie śpieszy :) Siedzę w "koziej wólce" i mam internet który do przegladania stroni filmików na YT w zupełności wystarczy.
Awatar użytkownika
loco

loco Pią Wrz 13, 2013 11:03 am

Wkradł Wam się błąd w ostatnim zdaniu. Wydaje mi się że Joergen Bang-Jensen nie komentowałby prędkości konkurencji jako wystarczającej ;) Tym bardziej, że jest znana.
Awatar użytkownika
Madziares

Madziares Wto Paź 15, 2013 2:44 am

Własnie konczy mi sie umowa na internet w Play i sie grubo zastanawiam czy czekac na tą "Swietną oferte " od 6 lat męczę się z tym internetem i moja cierpliwosc się kończy! w centrum Łodzi zawiesza się i wyłącza! Poprostu tragedia!
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość