[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Play wiosną uruchomi platformę Play Now TV. Ceny od 20 do 35 zł miesięcznie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
iksiński

Play wiosną uruchomi platformę Play Now TV. Ceny od 20 do 35 zł miesięcznie

iksiński Śro Lut 20, 2019 8:08 am

Pytanie czy ktoś się jeszcze zastanawia czemu mają nastąpić zmiany regulacji prawnych dotyczące udostępnienia przez kablarzy swoich sieci kablowych innym operatorom. Tak wzrosła Netia na infrastrukturze TP S.A./ORANGE,a teraz ten sam manewr Solorz i Polsat będzie stosował że swoją paczką oferty popr, ez Netię i sieci UPC, Multimediów, Vectry, itd.
Awatar użytkownika
Rozczarowany

Re: Play wiosną uruchomi platformę Play Now TV. Ceny od 20 do 35 zł miesięcznie

Rozczarowany Śro Lut 20, 2019 9:52 am

To chyba co innego. Z tego co rozumiem, Play oferuje usługę IPTV i nie potrzebuje do tego żadnego udostępniania sieci i zmian w prawie. Wystarczy dostęp do Internetu.

Mnie zastanawia, czemu Play próbuje być quasi-kablówką? Czemu ta inwestycje w boxy? Czy nie lepiej byłoby potrząsnąć rynkiem? Mają aplikację (choć brakuje jej na Apple TV!), mają system bilingowy, mogliby udostępniać kanały na sztuki i materiały z biblioteki a la carte. Mogliby w ten sposób przyciągnąć tych, którzy chcą tylko kilku ale za to konkretnych kanałów. Jednego czy dwóch dobrych informacyjnych i np. sportowych czy wybranych tematycznych. Mogliby sprzedawać konkretne serie. Mogliby wygrać niezadowolonych z kablówek i platform satelitarnych. A wolą próbować uszczknąć z tortu to, co tamci już dawno zagarnęli...
Awatar użytkownika
Pikuś

Pikuś Śro Lut 20, 2019 10:40 am

"Rozczarowany" napisał(a): To chyba co innego. Z tego co rozumiem, Play oferuje usługę IPTV i nie potrzebuje do tego żadnego udostępniania sieci i zmian w prawie. Wystarczy dostęp do Internetu.

Mnie zastanawia, czemu Play próbuje być quasi-kablówką? Czemu ta inwestycje w boxy? Czy nie lepiej byłoby potrząsnąć rynkiem? Mają aplikację (choć brakuje jej na Apple TV!), mają system bilingowy, mogliby udostępniać kanały na sztuki i materiały z biblioteki a la carte. Mogliby w ten sposób przyciągnąć tych, którzy chcą tylko kilku ale za to konkretnych kanałów. Jednego czy dwóch dobrych informacyjnych i np. sportowych czy wybranych tematycznych. Mogliby sprzedawać konkretne serie. Mogliby wygrać niezadowolonych z kablówek i platform satelitarnych. A wolą próbować uszczknąć z tortu to, co tamci już dawno zagarnęli...

Zgadzam się z Panem. Najważniejeszy jest system mikroplatności i biblioteka programów, w tym polskich produkcji.
Awatar użytkownika
hahaha

hahaha Śro Lut 20, 2019 10:50 am

ciekawe, czy rezygnacja z umowy i oddawanie boxu będzie szła równie gładko jak swojego czasu w canal+, gdzie po 2 latach komornicy scigali ludzi, ktorzy zrezygnowali, ale mogli się odpępowić.
ciekawe, będziemy obserwować.. rynek sie w koncu skonsoliduje
Awatar użytkownika
?

? Śro Lut 20, 2019 11:42 am

TVP, TVN, Polsat - co z telewizja i które ogląda większość?
Awatar użytkownika
-

- Śro Lut 20, 2019 11:57 am

Jaka firma produkuje ten box?
Awatar użytkownika
qq

qq Śro Lut 20, 2019 1:50 pm

napisali, że to Sagem a na pokładzie ma androida
"-" napisał(a): Jaka firma produkuje ten box?
Awatar użytkownika
.

. Śro Lut 20, 2019 5:18 pm

Jeśli nie mam TVP, TVN, Polsatu, to to jest absurd.
Awatar użytkownika
ateraz

ateraz Śro Lut 20, 2019 7:32 pm

Tak mnie ta firma przerobiła że z jej oferty nigdy więcej nie skorzystam i z ich "prostych" umów i tyle.
Awatar użytkownika
Polones Copue

Polones Copue Czw Lut 21, 2019 8:45 pm

Netflixa i proste gry mam wbudowane w smart tv. Jak dla mnie to wystarczyłaby apka Play Now na smart tv, konsole, Kodi, Apple tv itd.
Awatar użytkownika
Zniesmaczony

Zniesmaczony Pon Lut 17, 2020 4:14 pm

Mam play now ekstra i co nie ma ma
Fox now, ani National Geographic Play

okazało się że te dwie rzeczy co mnie najbardziej interesowały są tylko w tv box
Ale po co mi kolejne urządzenia skoro Play now mam jako apka ?
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości