WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Deontay

Play wprowadza ofertę na kartę dla rodzin i nowy pakiet solo, w reklamach Jarosław Bieniuk z dziećmi

Deontay Pią Mar 30, 2018 8:48 am

Czym się różni pakiet Solo od formuły Unlimited?
Awatar użytkownika
Adam31

Re: Play wprowadza ofertę na kartę dla rodzin i nowy pakiet solo, w reklamach Jarosław Bieniuk z dziećmi

Adam31 Sob Mar 31, 2018 8:28 am

Reklama jak zwykle super w Play ale oferta...? no limit rozmowy, sms i 10 gb bez MMS za 25 zł?
Dla mnie lepsze oferty ma konkurencja a2mobile za 19,90 (pełny no limit rozmowy, sms-y, 15 Gb oraz mms),
Plush i Heyah za 25 zł (rozmowy, sms,mms i 10 Gb) oraz Orange na kartę za 25 zł (rozmowy, sms i co najmniej 15 Gb internetu).
Awatar użytkownika
baca

Re: Play wprowadza ofertę na kartę dla rodzin i nowy pakiet solo, w reklamach Jarosław Bieniuk z dziećmi

baca Sob Mar 31, 2018 11:54 pm

Ja mam w a2mobile i tam mam transfer na social media za friko i to jest konkurencyjne i nie ma zobowiązań na lata.
Awatar użytkownika
łoki

łoki Nie Kwi 01, 2018 10:42 am

"baca" napisał(a): Ja mam w a2mobile i tam mam transfer na social media za friko i to jest konkurencyjne i nie ma zobowiązań na lata.
Idę tam, tylko czekam na koniec umowy.
Awatar użytkownika
NickO

NickO Pon Kwi 02, 2018 2:25 pm

Kim jest ten pan i dlaczego wstawia swoje dzieci do reklamy? Forsy brakuje, czy parcie na szkło?
Awatar użytkownika
Ehh

Ehh Wto Kwi 03, 2018 10:53 am

"NickO" napisał(a): Kim jest ten pan i dlaczego wstawia swoje dzieci do reklamy? Forsy brakuje, czy parcie na szkło?

Gdybyś nie był ignorantem to wiedziałbyś, że ten Pan był piłkarzem w ekstraklasie. Tak, wiem... polska ekstraklasa taka straszna, że nie musisz znać. Nie to co zagraniczne ligi, stamtąd poznajesz wszystkich zapewne. Skoro tutaj jesteś to musisz mieć coś wspólnego z branżą więc TEORETYCZNIE powinieneś wiedzieć, że to mąż ŚP Anny Przybylskiej. Poza tym, gdybyś mógł w tak łatwy sposób zarobić to domyślam się, że zapewne odrzuciłbyś propozycję, żeby nie było, że masz parcie na szkło??
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Sob Kwi 07, 2018 10:47 pm

I tak bym nie wrócił do Play, bo w Virgin Mobile jest mi zdecydowanie lepiej, bardziej mi się opłaca.
Awatar użytkownika
krystian

krystian Śro Kwi 18, 2018 11:37 am

oferta nie jest zadowalająca, mobile vikings za 29 zl ma no limit i 15 gb internetu i jak nie wykorzystasz to przechodzi na następny miesiąc. Zostaje z nimi.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość