WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Marek23

Play z ofertą odNowa bez limitów czasowych, reklamują ją Agnieszka Chylińska i Adam Małysz (wideo)

Marek23 Pią Kwi 14, 2017 7:04 am

Ale sms-y po 29 gr i 100 minut za 15 zł? Kto to dzisiaj kupi skoro w a2mobile za 9,90 zł jest no limit na komórki i stacjonarki!
Awatar użytkownika
mario

Re: Play z ofertą odNowa bez limitów czasowych, reklamują ją Agnieszka Chylińska i Adam Małysz (wideo)

mario Sob Kwi 15, 2017 6:46 pm

Ale gdy kupimy pakiet 100 minut do innych sieci za 15 zł to korzystamy z pakietu w którym minuta kosztuje 15 gr (pakiety są bezterminowe), tak samo z pakietem smsów, kosztuje 5 zł czyli sms 5 gr. Jest taniej w tej ofercie niż w zwykłej ofercie na karte jesli korzystamy z pakietów, dla mnie bomba. A ludzie chyba są tępi bo nie potrafią sobie tego przeliczyć i od razu mówią że drogo.
Awatar użytkownika
Pat

Re: Play z ofertą odNowa bez limitów czasowych, reklamują ją Agnieszka Chylińska i Adam Małysz (wideo)

Pat Sob Kwi 15, 2017 8:21 pm

Gdzie nie wlaczysz tv chylinska matko boska 😕
Awatar użytkownika
Gdama

Gdama Sob Kwi 15, 2017 9:47 pm

Moje dzieci powiedziały że takiej mamy nie chciałbym by mieć, nie wiem czy to dobra reklama skoro kierowana jest do rodzin i teoretycznie młodych konsumentów
Awatar użytkownika
olo

olo Sob Kwi 15, 2017 9:52 pm

Reklama z Chylińską to jest totalne badziewie. Brak pomysłu na dobrą reklamę. Ja tego nie kupuję.
Awatar użytkownika
Marcin _ Dawny uzytkownik Play Online na Karte

Marcin _ Dawny uzytkownik Play Online na Karte Nie Kwi 16, 2017 7:43 pm

Najpier niech Play odda swoim dawnym abonentom uslugi pre-paid zgromadzone pieniadze na numerach,z ktorych juz nie korzystaja.Mnie ta siec nie chce oddac ponad 300 zlotych na numerze w usludze Play Online na Karte,a juz od dawna nie korzystam z tej oferty
Awatar użytkownika
Janusz I

Janusz I Pon Kwi 17, 2017 10:29 am

Play jakichś dziwnych ludzi zatrudnia do reklam.
Awatar użytkownika
Avangarde1988

Avangarde1988 Pon Kwi 17, 2017 11:07 am

Jak slysze Chylinska i jej darcie mordy to mu sie zyc odechciewa.
Awatar użytkownika
bimek

bimek Sob Kwi 22, 2017 9:19 pm

jak mozna takie coś puszczac przed 22, dzieci placzą jak tą reklame widzą, porazka przenosze sie z play z koncem abonamentu
Awatar użytkownika
roman

roman Wto Kwi 25, 2017 9:19 pm

reklama z Chylinską co macha rękami i wygina się w rytm muzyki jakby miała dreszcze i drze się jakby miała jednocześnie zatwardzenie to najgorsza reklama jaką play wypuścił.
Awatar użytkownika
pio

pio Śro Maj 24, 2017 9:40 am

No i to zaokraglanie internetu do 500KB za każde połączenie.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości