[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Player odkupił od Showmax licencję do filmu „Kler” Smarzowskiego

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Mariusz

Player odkupił od Showmax licencję do filmu „Kler” Smarzowskiego

Mariusz Czw Sty 24, 2019 9:05 am

""Przypomnijmy, że Telewizja Polska jest zainteresowana zakupem platformy Showmax i podjęła rozmowy z koncernem Naspers na temat przejęcia serwisu na wszystkich 24 rynkach europejskich. Nadawca publiczny chciałby pozyskać inwestora i traktować platformę jako projekt komercyjny.""
Kolejny kredycik czy podwyżka abonamentu?
Awatar użytkownika
Kamil

Re: Player odkupił od Showmax licencję do filmu „Kler” Smarzowskiego

Kamil Czw Sty 24, 2019 9:11 am

Licencję na film Kler dystrybuuje Kino Świat. Showmax nie może zbywać praw do innych podmiotów bo byłaby to już sublicencja.
Awatar użytkownika
iop

iop Czw Sty 24, 2019 9:21 am

Kamil nie czepiaj się pewnie chodzi o to że ShowMax miał na mocy umowy wyłączność na puszczenie Filmu na swojej Platformie VOD i te prawa odsprzedał TVN-owi lub zgodził się żeby Kino Świat sprzedało za oczywiście drobną Opłatą za utratę Praw ShowMax-owi coś z a to zarobili ;)
Awatar użytkownika
Swordfish

Swordfish Czw Sty 24, 2019 2:40 pm

Player to nc+ i pakiet Canal+. Oni mają umowę z Kino Świat na inne tytuły, więc przejęcie "Kleru" było oczywiste. Za kilka miesięcy pojawi się na antenie Canal+. A po wygraniu władzy przez POKO za dwa lata w odświeżonej TVP.
Awatar użytkownika
edyta

edyta Czw Sty 24, 2019 4:40 pm

A to Ci niespodzianka...xD
Awatar użytkownika
El11

El11 Pią Sty 25, 2019 2:51 am

Czyli to po prostu forma promocji Playera. Przy okazji widać jak nie szanują C+ bo to C+ powinien mieć najpierw w VOD a potem u siebie
Awatar użytkownika
Jarosław

Re: Player.pl kupił licencję do filmu „Kler” Smarzowskiego

Jarosław Pon Mar 18, 2019 2:52 pm

Wczoraj żona zamówiła w telewizji film pt."Kler". Oglądając go bardzo się zdziwiłem, skąd osoby tworzące tę ekranizację czerpały takie wiadomości. W filmie jest pokazane tylko i wyłącznie zło. Nie rozumiem tego. Wykonuję prace sztukatorsko-rzeźbiarskie i dużo z nich wykonywałem na kościołach. Zakwaterowanie dostawałem na plebaniach albo w klasztorach. Takich zachowań osób duchownych nie widziałem. Może nie trafiłem na takie miejsca jak osoby tworzące film. Doświadczyłem jednej przykrej sytuacji z księdzem proboszczem, przed wykonaniem prac na jednym z kościołów. Duchowny próbował zabronić ludziom pomocy przy zdjęciu materiałów, które mi dostarczono. Krzyczał:"To są jego materiały, nie pomagajcie mu!". Ksiądz ubrany był po cywilnemu. Zapytałem go kim jest. Odpowiedział, że proboszczem tej parafii. Zrobiło mi się przykro, że nie powiedział pracownikom żeby mi pomogli, bo czeka mnie ciężka praca. Po pewnym czasie zapytał kiedy skończę prace. Odpowiedziałem:"Postaram się do świąt", zapytał w zdenerwowaniu:"Do których świąt?". Powiedziałem, że do Wszystkich Świętych. Wówczas zrozumiałem go, to że zwątpił, że jedna osoba (jestem firmą jednoosobową) wykona mu tak dużą pracę. Po niedługim czasie, gdy prace posuwały się w dobrym kierunku przestawał wątpić. Nie próbował mnie przeprosić, jednak czułem, że żałuje i przeprasza w inny sposób, taki jak: dziękując i chwaląc jakość mojej pracy. Kiedy skończyłem pracę, już któryś raz podziękował mi, dodając:"Panie Jarku, czekają na pana następne prace, ale jak będą pieniążki". Pożegnaliśmy się. Zrozumiałem, że nawet niektórzy z apostołów w ciężkich chwilach zwątpili i bardzo tego żałowali.
Jarosław Bobiński
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość