[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Player.pl, Vod.tvp.pl i Ipla zyskały użytkowników, Netflix za HBO GO (ranking serwisów VoD)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pawelf1

Player.pl, Vod.tvp.pl i Ipla zyskały użytkowników, Netflix za HBO GO (ranking serwisów VoD)

pawelf1 Pon Sty 02, 2017 9:40 am

tylko jak mają się te odsłony do aplikacji na telewizorach telefonach i tabletach? Ja rzadko kiedy wchodzę na stronę netflixa bo i po co jak oglądam przez chromecasta. Player i iplę też mam w TV
Awatar użytkownika
Jan

Re: Player.pl, Vod.tvp.pl i Ipla zyskały użytkowników, Netflix za HBO GO (ranking serwisów VoD)

Jan Pon Sty 02, 2017 10:29 am

Ktoś mi powie jaki sens liczenia odsłon Netflixa, kiedy ja osobiście nie byłem nigdy na stronie www tego serwisu?

Aplikację netflixa mam w telefonie, tablecie, telewizorze, blu-rayu, playstation i playerze multimedialnym. Więc po co wchodzić na stronę?

Ktoś wytłumaczy?
Awatar użytkownika
Bet

Re: Player.pl, Vod.tvp.pl i Ipla zyskały użytkowników, Netflix za HBO GO (ranking serwisów VoD)

Bet Pon Sty 02, 2017 3:40 pm

Tylko, że z kont netflixa korzysta kilka osób z niektórych kont to nawet po 10 osób na jednym koncie i jak to policzycie ?
Awatar użytkownika
KolaPL

KolaPL Pon Sty 02, 2017 7:02 pm

"Jan" napisał(a): Ktoś mi powie jaki sens liczenia odsłon Netflixa, kiedy ja osobiście nie byłem nigdy na stronie www tego serwisu?

Aplikację netflixa mam w telefonie, tablecie, telewizorze, blu-rayu, playstation i playerze multimedialnym. Więc po co wchodzić na stronę?

Ktoś wytłumaczy?

Musiałeś być na stronie. Choćby w swoim profilu, aby zrobić ustawienia czy aby sprawdzić do kiedy masz subskrypcję. Nawet jeśli się używa apki to wszystko, co się chce ustawić w profilu, np. jakość odtwarzania, otwierało się przez przeglądarkę.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pon Sty 02, 2017 9:53 pm

Ipla.tv świetne wyniki w ostatnim roku. Gratka Kinga.
Awatar użytkownika
LOL

LOL Wto Sty 03, 2017 2:22 pm

Jak to jest że praktycznie wszystkim spadają odsłony i jednocześnie mocno przybywa userów?
Bardziej miarodajne do badanie trendów byłoby spojrzenie na ilości odsłon bo te są mierzone w obu listopadach (2015 i 2016) tak samo - a RU to zupełnie inny wskaźnik bo się metodologia wyliczania zmieniła.

No i tu mamy bardzo mocny spadek VOD i ipli, tvp stabilnie a do góry tylko player tvn.
Pokazuwanie w zestawieniu netflixa i hbo bez sensu.
Awatar użytkownika
danny

danny Nie Sty 29, 2017 6:51 pm

jakim cudem vod.tvp stabilnie jak część treści np seriali nie dziala niektóre od 2 lat wracam sobei do powtórek czasem i zonk częśc chodzi częśc nie w 21 wieku troche słabo ale chyba tvp działa na własnych zasadach
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości