[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Plus: 50 proc. gratis do doładowania na pożegnanie lata

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jeremi

Plus: 50 proc. gratis do doładowania na pożegnanie lata

Jeremi Czw Wrz 21, 2017 12:01 pm

Właśnie doładowałem i jak zwykle piękny bonusik. Dzięki plus za promocję, może coś jeszcze na przywitanie jesieni?
Awatar użytkownika
Piotrek

Re: Plus: 50 proc. gratis do doładowania na pożegnanie lata

Piotrek Czw Wrz 21, 2017 2:04 pm

A jeszcze niedawno było doładowanie bonusowe na pożegnanie wakacji. Warto podkreślić, że plus wrócił do częstego oferowania bonusów na doładowanie!
Awatar użytkownika
Ryszard

Ryszard Pią Wrz 22, 2017 11:14 am

20.09. 2017 otzrymalem info. na komorke 50%GRATIS do doladowania. 21.09.17.doladowalem za 50zl. Tylko BONUSIK zapomniano DOLADOWAC. Ale u mnie to nie pierwszy raz i napewno nie ostatni. Pozdrawiam Rysiek.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pią Wrz 22, 2017 4:17 pm

Reklamację składaj i tyle. Plus nie będzie miał opcji, po prostu ją uzna i dostaniesz tego bonusa.
Awatar użytkownika
Magic

Magic Wto Wrz 26, 2017 9:03 pm

Fakt, mnie też cieszy, że te bonusy w doładowaniach z Plusa ostatnio trafiają się tak często.
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Śro Wrz 27, 2017 3:05 pm

Częste bonusy na doładowanie kiedyś były normą w Plusie, więc miło, że wracają do tego, do czego wcześniej przyzwyczaili.
Awatar użytkownika
Muzzy

Muzzy Czw Wrz 28, 2017 2:35 pm

Ledwo się skończyła promocja, a Plus już wynalazł kolejną i daje bonusa za doładowanie w postaci kawy! I super, bo właśnie ostatnio bonusa przegapiłem, a to jest akcja długoterminowa, więc przegapić ciężko będzie.
Awatar użytkownika
Zegarky

Zegarky Pon Paź 02, 2017 9:24 pm

Też właśnie zauważyłem, że jest jakaś promocja na doładowanie i bonus w postaci kawy. Przy najbliższej okazji, choć pewnie to nie będzie za szybko, bo dużego bonusa mi Plus doładował, kawka będzie murowana.
Awatar użytkownika
uko

uko Śro Paź 18, 2017 1:53 pm

za 19 zł mam wszystko no limit w a2mobile i jeszcze do tego na fb i inne social media nie mam limitu.
Awatar użytkownika
buka

buka Czw Paź 19, 2017 10:34 am

"uko" napisał(a): za 19 zł mam wszystko no limit w a2mobile i jeszcze do tego na fb i inne social media nie mam limitu.
To w tym momencie najlepsze rozwiązanie dla tych co siedzą w branży, bo można dodawac posty zdalnie i nie martwić się o transfer.
Awatar użytkownika
szymski

szymski Sob Paź 21, 2017 12:56 pm

"buka" napisał(a):
"uko" napisał(a): za 19 zł mam wszystko no limit w a2mobile i jeszcze do tego na fb i inne social media nie mam limitu.
To w tym momencie najlepsze rozwiązanie dla tych co siedzą w branży, bo można dodawac posty zdalnie i nie martwić się o transfer.

No ja na tym pracowałem dwa tygodnie z włoch, bo sobie poleciałem na last minute
Awatar użytkownika
Maks

Maks Śro Paź 25, 2017 2:34 pm

Miło że Plus wrócił do częstych bonusów na doładowanie. Ciekawe, co teraz nowego zaproponuje :D
Awatar użytkownika
Ola

Ola Pon Paź 30, 2017 8:11 pm

dziś doładowując za 50 zł otrzymałam doładowanie 75 zł czyli 50 % więcej, nigdzie nie mogę znaleźć inf. na temat tej promocji do kiedy ona trwa?
Awatar użytkownika
Ola

Ola Pon Paź 30, 2017 8:13 pm

już mam :)
CZAS TRWANIA PROMOCJI:
30.10.2017 godz. 00:00 do 31.10.2017 godz. 23:59 Bonus w postaci 50% wartości dokonanego doładowania

WAŻNE INFORMACJE:
Aby otrzymać Bonus należy dokonać doładowania konta kwotą o wartości od 30 zł brutto do 99 zł brutto. W ramach Promocji, do każdego skutecznego doładowania, przyznany zostanie promocyjny bonus w postaci 50% wartości dokonanego doładowania ("Bonus"), który zostanie automatycznie aktywowany na koncie Abonenta.

NAGRODA:
Bonus w postaci 50% wartości dokonanego doładowania. Promocja jest adresowana do Abonentów Na Kartę, Abonentów Simplus, Abonentów Sami Swoi, Abonentów 36i6. Bonus nie przedłuża Okresu ważności dla Usług wychodzących
Awatar użytkownika
Wanda

Wanda Śro Lis 22, 2017 11:58 pm

@Ola, teraz jest nowa promocja, Plus znów daje 50% bonusa do doładowania, nie przegap, bo szkoda by było, nie?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości