[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Plus i Cyfrowy Polsat: testy internetu LTE dwa razy dłużej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
plus

Plus i Cyfrowy Polsat: testy internetu LTE dwa razy dłużej

plus Pią Kwi 29, 2016 2:54 am

W czasie testów wszystko pięknie, ładnie a potem nagle 0,1 Mb/s i jesteś uwiązany na 2 lata...
Awatar użytkownika
muszkins

Re: Plus i Cyfrowy Polsat: testy internetu LTE dwa razy dłużej

muszkins Pią Kwi 29, 2016 1:08 pm

Tak, przedmówca ma rację !
Awatar użytkownika
Kajtek

Kajtek Pią Kwi 29, 2016 1:39 pm

Bzdury piszecie. Jeśli takie coś ma miejsce, to się składa reklamację, a nie pisze kalumnie w internecie. Przynajmniej normalny człowiek tak by zrobił. Net Plusa działa bez zarzutu, szybkości się zmieniają, w zależności od miejsca, pory, odległości od nadajnika, ale o takiej prędkości nie ma mowy!
Awatar użytkownika
Daniel

Daniel Czw Maj 05, 2016 6:28 pm

Opcja z wydłużeniem testowania lte w Plusie do 2 tygodni bardzo ok. Choć ja już pierwszego dnia wiedziałem, że ten net trzeba będzie wziąć. No ale u mnie najmniejszych problemów z zasięgiem nie ma, więc nie mogłem mieć wątpliwości.
Awatar użytkownika
Witek

Witek Nie Maj 08, 2016 11:22 pm

Plusa to moim zdaniem nie trzeba testować. Śmiało można brać w ciemno. Oczywiście, pod warunkiem że jest zasięg. No ale trudno być pechowcem i nie mieć zasięgu, jak jakoś 97% mieszkańców Polski jest w zasięgu ich lte.
Awatar użytkownika
Hulk

Hulk Pon Maj 09, 2016 8:07 pm

Testowanie to dobre rozwiązanie, bo pozwala na jednoznaczne stwierdzenie czy LTE działa dobrze czy nie. Plus takim działaniem pokazuje, że można wskazać potencjalnym klientom możliwości jego neta.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość