WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
joasiab21

Plus Internet z dwoma tabletami i routerem reklamowany jako szybszy od Neostrady (wideo)

joasiab21 Czw Lut 20, 2014 7:40 pm

Wielu abonentów sieci Plus poznało już Internet tej sieci. Dla wielu ma on wiele zalet, do innych wiele wad. Ilu użytkowników tyle opinii :) Ja mogę podzielić się swoją - korzystam z internetu sieci Plus od jakiegoś czasu i przyznam, że nie mam problemów z Internetem. Plus rusza z nową kampanią, której celem jest promocja Internetu domowego od Plusa. Ciekawie zapowiada się oferta,kosztowo także atrakcyjna więc czemu nie skorzystać :)
Awatar użytkownika
kasia1006

Re: Plus Internet z dwoma tabletami i routerem reklamowany jako szybszy od Neostrady (wideo)

kasia1006 Pią Lut 21, 2014 9:09 pm

Szybszy może tak, ale czy oferty będą na tyle atrakcyjne, że będa mogły konkurować z internetem stacjonarnym? Mnie martwią limity w internetach mobilnych, czy doczekamy się ich zniesienia? Zaletą na pewno jest dostęp do sieci, gdy jesteśmy poza domem, tylko czy to wystarczy, zeby zachęcić abonentów? Poczekamy, zobaczymy. Zapowiada sie ciekawie :)
Awatar użytkownika
drty

Re: Plus Internet z dwoma tabletami i routerem reklamowany jako szybszy od Neostrady (wideo)

drty Pią Lut 21, 2014 10:42 pm

Obecnie LTE to ściema i nedza. Już trudno znaleźć frajerów.
Awatar użytkownika
kasia1006

kasia1006 Sob Lut 22, 2014 3:46 pm

drty: dlaczego uważasz, że LTE to ściema i nędza?
Podaj konkrety a nie takie ogólnikowe oskarżanie. Jestem na etapie rozglądania sie za netem mobilnym, może skorzystam z Twoich rad :) Póki co oferta Plusa mi sie podoba.
Awatar użytkownika
Kleofas44

Kleofas44 Sob Lut 22, 2014 6:08 pm

Miałem, slaba predkość, zrywa zasięg i duze rachunki, to co reklamują to fikcja. Tylko internet kablowy. Jak od czasu do czasu potrzebujesz mobilnego to najlepiej w Playu, ok. 30% taniej niż w Plusie, jakość i zasięg lepszy.
Awatar użytkownika
BBB

BBB Nie Lut 23, 2014 4:52 pm

Internet Plusa LTE jest szybszy od zwykłego łącza i nie można z tym polemizować. Limity? Pakiety Plusa są dla mnie wystarczające, a korzystam z internetu intensywnie. W tych czasach wybieram internet mobilny.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość