WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

Plus kończy reklamy z Kabaretem Paranienormalni, stawia na Karolaka. "Aktor z ogromnym potencjałem"

YKK Wto Lip 06, 2021 7:07 am

Co za beznadziejny pomysł. Karolak ma taki potencjał jak zeszłoroczny śnieg.
Awatar użytkownika
Ja

Re: Plus kończy reklamy z Kabaretem Paranienormalni, stawia na Karolaka. "Aktor z ogromnym potencjałem"

Ja Wto Lip 06, 2021 7:24 am

Zmienili badziewiaków, których szczytem możliwości było przebieranie się w damskie ciuszki, na jeszcze większego badziewiaka przebierającego się w damskie ciuszki. W dodatku w tych trudnych czasach postawili na antyszczepionkowca i coronasceptyka. No brawo Plus i zakurzony dział marketingu.
Awatar użytkownika
dan_

Re: Plus kończy reklamy z Kabaretem Paranienormalni, stawia na Karolaka. "Aktor z ogromnym potencjałem"

dan_ Wto Lip 06, 2021 7:46 am

Przecież Igor Kwiatkowski od wielu lat nie działa z kabaretem Paranienormalni.
Awatar użytkownika
Diagnosta rynku komediowego Albin

Re: Plus kończy reklamy z Igorem Kwiatkowskim, stawia na Karolaka. "Aktor z ogromnym potencjałem"

Diagnosta rynku komediowego Albin Wto Lip 06, 2021 8:55 am

Cienki ten humor jak woda po barszczu. Igor zresztą nie był lepszy. Szkoda gościa, sodówka mu strzeliła do głowy i wymyślił, że kariera solo mu się uda. Samodzielnie nie jest już taki śmieszny, pogubił się chłopak.
Awatar użytkownika
paszport

Re: Plus kończy reklamy z Igorem Kwiatkowskim, stawia na Karolaka. "Aktor z ogromnym potencjałem"

paszport Wto Lip 06, 2021 9:16 am

Karolak jest przaśny - będzie pasował do grupy Polsatu
Awatar użytkownika
mil

mil Wto Lip 06, 2021 9:16 am

Karolak jak posłanka Grodzka
Awatar użytkownika
wiesz_wiecej

wiesz_wiecej Wto Lip 06, 2021 9:33 am

Też będzie się darł tylko tym razem na chwałę Tuskowi zamiast Komorowskiemu?
Awatar użytkownika
tgt

tgt Wto Lip 06, 2021 11:15 am

"YKK" napisał(a): Co za beznadziejny pomysł. Karolak ma taki potencjał jak zeszłoroczny śnieg.

Szczerbaty, wiecznie irytujący. Męczący jak dziadzio z banku "reklamujący" straszący od dekad
Awatar użytkownika
Leon

Leon Wto Lip 06, 2021 11:42 am

Poziom tej reklamy jest tak żenujący,. że brak słów. Ani to zabawne, ani estetyczne, a mentalnie scenarzysta został chyba w latach 90tych. Dno.
Awatar użytkownika
Jaaaa

Jaaaa Wto Lip 06, 2021 1:09 pm

Karolak teraz wszystko weźmie. Nawet reklamę kumplowi spod nosa.
Poza tym nie rozumiem zmiany głównego aktora w reklamie o tej samej stylistyce i koncepcji.
Awatar użytkownika
Potencjał

Potencjał Wto Lip 06, 2021 1:27 pm

Karolak i potencjał każda rola grana w ten sam sposób. Aktorstwo na żenującym poziomie
Awatar użytkownika
Max

Max Wto Lip 06, 2021 1:57 pm

Masakra, przecież Karolak już się znudził i nie da się go oglądać, po prostu w pewnym czasie był przesyt jego osobą.
Awatar użytkownika
Terier

Terier Wto Lip 06, 2021 2:03 pm

Jeszcze mogliby zrezygnować z największego dzieciaka telewizji, Szymonka.
Awatar użytkownika
Brumburak

Brumburak Wto Lip 06, 2021 4:41 pm

Naprawdę ma potencjał. Ja po kilkukrotnym ataku reklamy z tym wybitnym aktorem przeniosłem numer do innej siedzi. Gratuluję pomysłu.
Awatar użytkownika
Amman

Amman Wto Lip 06, 2021 6:55 pm

Hahahaha...z ogromnym potencjałem. Zamarłem
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości