WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Janek

Plus: nowe internetowe pakiety roamingowe w ofertach prepaid i mix

Janek Czw Cze 18, 2015 12:47 am

O to chodziło - Norwegia, Islandia, akurat tam się wybieram na wakacyjny rejs. Ciekawe, jak będzie z zasięgiem w morzu Północnym i na Atlantyku.
Awatar użytkownika
Darvin

Re: Plus: nowe internetowe pakiety roamingowe w ofertach prepaid i mix

Darvin Czw Cze 18, 2015 8:01 pm

Samo morze trzeba uważać. Byłem ostatnio w Oslo i niestety bez wiedzy na promie jest zasięg ale nadajniki są satelitarne co skutkuje potężnymi kwotami za minutę - rekord 20 pln. Plus dzięki takiemu roamingowi pokazuje że można się w pewien sposób zabezpieczyć - przynajmniej na lądzie.
Awatar użytkownika
Willy

Willy Czw Cze 18, 2015 10:45 pm

Mi za to Stany pasują. Trzeba będzie przebadać, jak się Plus na Florydzie będzie spisywał. A ogólnie - pakiety wydają się być dość tanie, trzeba firmę za to pochwalić.
Awatar użytkownika
Krezus

Krezus Pią Cze 19, 2015 10:34 pm

15 PLN za pakiet 100 MB szczególnie jeśli w temacie są USA to bardzo dobra cena. Plus mocno wspiera użytkowników z Kartami i Mixy. Takie pakiety powinien dać też abonamentowym.
Awatar użytkownika
Karlo

Karlo Sob Cze 20, 2015 12:14 am

Ciekawi mnie, kiedy coś o Plush wypuszczą, bo od czasu jak mają nową odsłonę marki, to o Plush raczej cicho. A mi się wydaje, że też by się dla młodych jakaś bombka przydała.
Awatar użytkownika
Zalu

Zalu Nie Cze 21, 2015 1:46 pm

Rewelacja. Czegoś takiego mi zawsze brakowało. Brawo plus :)
Awatar użytkownika
Kleofas

Kleofas Nie Cze 21, 2015 6:14 pm

Chyba szczególnie ten pakiet na USA jest potrzebny, bo tam ceny u naszych operatorów są odjechane. Plus po zmianie wizerunku postawił na promowanie swoich ofert prawie w każdym fragmencie swoich usług.
Awatar użytkownika
Mariusz Talik

Mariusz Talik Pon Cze 22, 2015 7:22 am

Cenowo całkiem nieźle, a przynajmniej roaming pozwala za granicą na niezależność od lokalnych operatorów i swobodę kontaktu ze światem. W tym najwyższym pakiecie 100 mb to już jest wielkość, przy której można sporo zrobić w internecie, w sam raz na pilne potrzeby na wyjeździe.
Awatar użytkownika
Jagna

Jagna Pon Cze 22, 2015 9:54 pm

Już sobie skorzystałam. Bardzo wygodny, zwłaszcza że sobie zrobiłam tourne od Holandii po Santiago di Compostela. Wszędzie się dało łączyć z netem, wszędzie był kontakt z rodziną. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Patryk

Patryk Pon Cze 22, 2015 10:56 pm

Udało mi się już przetestować na wyjeździe służbowym. Bardzo fajna sprawa, na pewno na zbliżający się urlop wykupie też taki pakiecik.
Awatar użytkownika
Emilia

Emilia Wto Cze 23, 2015 11:48 am

Wakacje za pasem, więc Plus trafił idealnie z pakietami roamingowymi. Ceny w pełni do zaakceptowania, więc będzie można korzystać z neta za granicą.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości