WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Kolos

Plus: nowe oferty internetu Ja+ LTE i Ja+ Internet na Kartę

Kolos Śro Maj 20, 2015 8:53 pm

LTE to jak widać oczko w Plusie na którym skupia swoją uwagę i co realnie przynosi mu zyski i sporą ilość nowych abo. Nowa, świeża oferta prezentuje się dość jasno i czytelnie i musze przyznać, że jest w czym wybierać.
Awatar użytkownika
Bartek

Re: Plus: nowe oferty internetu Ja+ LTE i Ja+ Internet na Kartę

Bartek Czw Maj 21, 2015 4:21 pm

Dokładnie, coś w tym jest, że przede wszystkim ich to LTE swędzi. W tym momencie najlepszy (o bardzo dużo) zasięg. I nie zanosi się, żeby to się mogło szybko zmienić. A pakieciki danych zrobili bardzo przystępne.
Awatar użytkownika
danik

danik Czw Maj 21, 2015 10:30 pm

Wiadomo, że LTE produkt sztandarowy Plusa. Niemniej bardziej mnie zaskakuje oferta w połączeniu ze smartDOM. Nawet 50% tańszy abonament. To spora oszczędność.
Awatar użytkownika
Weriusz

Weriusz Czw Maj 21, 2015 11:20 pm

Podobają mi się dwie rzeczy: nowa oferta internetu i ta pani z baneru w różowej sukience :D :D Ogólnie fajny ten nowy wizerunek plusa :) I like it ;)
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Pią Maj 22, 2015 11:17 pm

Lubię to, i zresztą nie tylko ja jak widzę. 25 GB za 25 złotych. Wreszcie net dla mnie :D
Awatar użytkownika
Tomas

Tomas Pon Maj 25, 2015 4:03 pm

Nie dziwią mnie te pozytywne opinie bo to jest na ten moment najciekawsza ofeerta netu mobilnego. Jeżeli chce mieć ktoś dobry net mobilny, który ma zasięg, a przy tym nie przeskakuje z zakresu na zakres, to w zasadzie tylko plus tu gwarantuje komfort działania.
Awatar użytkownika
Glass

Glass Wto Maj 26, 2015 1:13 pm

Największy plus jaki ja widzę w tym necie to 200 gb na nocny transfer. Gracze to powinni docenić :)
Awatar użytkownika
Jonasz

Jonasz Wto Maj 26, 2015 10:04 pm

Jest w czym wybierać. Nowe pakiety Plusa LTE mają sporo nowych możliwości w tym Iplę.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Czw Maj 28, 2015 5:02 pm

W sumie odkąd pamiętam czy odkąd jestem w Plusie to ta ipla tam się gdzieś kręciła. Natomiast sama nowa oferta na net robi wrażenie. A jeszcze dzisiaj zafundowali jej "wzmocnienie" i jest 60 GB za 30 zł :O
Awatar użytkownika
tomasz34

tomasz34 Czw Cze 11, 2015 3:31 pm

Witam serdecznie.
Całkiem niezła jest ta oferta Plusa. Jakiś czas temu już zdecydowałem się na heyah i nie żałuję. Za 14,99 mam nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 2 GB Internetu. Tylko rozmowy nie są w pakiecie, ale nie płaci się a nie więcej niż 29,99 zł. Na szczęście dużo nie gadam, więc będzie mniej :) Nie wiem czy zasieg heyah ma tak dobry jak plus ale powiem Wam że nie narzekam. Jak dla mnie strzał w dychę :P
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
Awatar użytkownika
pawell99

pawell99 Czw Cze 11, 2015 7:43 pm

hahah @tomasz45 ja tez cyba mam ta oferte. smart m tak to sie chyba nazywa? w sumie jestem mega bzadowolony a najbardziej z esów i mmsów bez limitu a do tego 2 giga neta, super !
Awatar użytkownika
aniamalek

aniamalek Pią Cze 12, 2015 12:15 am

Też chyba sobie jednak daruje. Coś mi tu nie pasuje.. Plus nigdy nie kojarzył mi się dobrze, więc ciężko mi uwierzyć, że nagle wszystko będzie śmigać ;/
Awatar użytkownika
kinga

kinga Pią Cze 12, 2015 9:34 am

Czym tu się chwalić? Teraz wszyscy mają LTE. Robią wszystko żeby podpisać umowę na 24 miesiące. Ja tam wolę mieć wybór. Jestem w heyah i też mam lte i nielimitowane smsy i mmsy dodatkowo Facebook bez limitu i 3GB neta.
Awatar użytkownika
pomidorrr

pomidorrr Pią Cze 12, 2015 5:43 pm

Testowałem ostatnio starter z plusa, tam też było lte i powiem Wam, że było słabo://// czasami większą prędkość miałem na hspa+ niż na plusowym lte. Jeśli chodzi o lte dużo lepiej wypada heya, z której aktualnie korzystam.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości