[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Plus wprowadza HD Voice, trwają prace nad VoLTE

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Darek

Plus wprowadza HD Voice, trwają prace nad VoLTE

Darek Wto Gru 23, 2014 3:54 pm

Trochę się martwiłem tym, że Plus odstaje jakością połączeń, ale już jest ok. Cieszy to, że "mój telekom" ciągle daje radę w wyścigu technologicznym.
Awatar użytkownika
Michał

Re: Plus wprowadza HD Voice, trwają prace nad VoLTE

Michał Nie Gru 28, 2014 10:39 pm

Nigdy nie miałem wrażenia, że cośmiałoby być nie tak z połączeniami w Plusie. A klientem jestem prawie 7 lat... No ale rozumiem, że to po prostu się trzeba pochwalić, że coś się dzieje i niech ludzie o Plusie dobre wieści czytają :)
Awatar użytkownika
Elrond

Elrond Wto Gru 30, 2014 10:17 am

HD voice jest ważne, choć wspierane jest tylko przez niektóre urządzenia. Dla mnie ważniejszym wydarzeniem w Plusie jest usługa VoLTE, bo to może być kolejna ciekawa usługa.
Awatar użytkownika
Elvis

Elvis Wto Gru 30, 2014 3:13 pm

Cóż, ostatnio Plus się skupiał głównie na necie mobilnym, ale jest też z tego plus. Dzięki sieci lte, którą zbudowali, będzie możliwość podniesienia jakości połączeń głosowych, bo chyba o to chodzi w tym voLte.
Awatar użytkownika
Emilian

Emilian Wto Sty 06, 2015 12:38 pm

Dobrze, że Plus zajęty rozwojem LTE, nie zapomina też o usługach głowowych i je też ulepsza. Zresztą w oparciu o LTE. Jak na lidera technologii LTE przystało.
Awatar użytkownika
Torpan

Torpan Wto Sty 06, 2015 8:30 pm

Plus ma obecnie w opinii ekspertów najlepszy LTE choć wielu użytkowników narzeka na "bezlimitowy". Jak korzystam i tych problemów nie mam może dlatego, że mieszkam w małej miejscowości.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Śro Sty 07, 2015 5:00 pm

No ja na LTE nie narzekam, a nie powiedziałbym, że jestem z małej miejscowości. może dość dziwnie ten nielimitowany limit brzmi, ale fakt faktem, że dobrze działa nawet po przekroczeniu pakietu ;). Dla mnie jest bez limitu i o to chodzi.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość