[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Plus wprowadza nową ofertę JA+ Na Kartę z usługami bez limitów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Tomasz

Plus wprowadza nową ofertę JA+ Na Kartę z usługami bez limitów

Tomasz Śro Mar 29, 2017 3:20 pm

Dobrze, że odświeżyli ofertę kartową. Dzięki temu Plusa znów można rozważać jako dostawcę usług telekomunikacyjnych. Jest w tym momencie całkiem OK.
Awatar użytkownika
Nares

Re: Plus wprowadza nową ofertę JA+ Na Kartę z usługami bez limitów

Nares Śro Mar 29, 2017 3:49 pm

Plus ma największą ilość usług abonamentowych wśród telekomów. teraz walczy też o "kartkowiczów" i ta oferta wygląda całkiem sensownie. Plus też ma swojego Plusha, który ma chyba jeszcze lepsza ofertę.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Czw Mar 30, 2017 2:56 pm

Bardzo się poprawiła oferta ja plus na kartę. Myślę, że to już praktycznie każdego zainteresowanego korzystaniem z telefonu na kartę może do Plusa przyciągnąć. A liczę na to, że Plus pod tym względem ostatniego słowa nie powiedział (niech wrócą częste bonusy na doładowanie!).
Awatar użytkownika
asior

asior Pon Kwi 10, 2017 10:27 pm

Całkiem dobrze to wygląda, Plus i oferta na karty do tej pory nie chodziło w parze, ale od końca marca dużo się zmieniło. Teraz Plus ma całkiem przyzwoite propozycje dla kartowiczów.
Awatar użytkownika
anka

anka Czw Kwi 27, 2017 2:45 pm

Wolę A2mobile, może małe ale lepiej dbają o klienta i można zwiać po miesiącu.
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Nie Wrz 24, 2017 3:10 pm

Moja taryfa to JA + NA KARTĘ i płacę 30 zł na miesiąc są tam rozmowy sms do wszystkich b/z ograniczeń i to w/g mnie już nie powinny mi znikać pieniądze z kąta A CO JAKIŚ CZAS MAM NIŻSZY STAN. I właśnie nie wiem co mam zrobić z tym Plusem na razie konta nie doładowuję .
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości