WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
kiszka

„Plusikowe” – nowa promocja w Simplusie

kiszka Czw Sty 20, 2011 1:38 am

W porównaniu do podwójnego doładowania jakie jest w Heyah, plusikowe wypada bardzo miernie. Fajnie, że jest, ale za dużo ograniczeń.
Awatar użytkownika
Maciek

Re: „Plusikowe” – nowa promocja w Simplusie

Maciek Pią Sty 21, 2011 3:42 pm

Dlaczego tylko na 15 dni? Nawet w Play było na miesiąc. Teraz to tylko Heyah i Era dają normalne podwójne doładowania, które są do wykorzystania bez limitu czasu i na wszystko bez wyjątków. Ukłon za to w stronę Heyah i Ery.
Awatar użytkownika
Zniesmaczony

Zniesmaczony Pią Sty 21, 2011 5:51 pm

Jestem w Sim+ ponad 5 lat, czyli staż wcale nie jest mały, aktualnie taryfa Nowy Simplus i nie mam zamiaru jest jeszcze zmieniać. I za to, mam tylko połowę tego, co mają użytkownicy taryf Twój profil.
"Dłużej niż 6 miesięcy i masz taryfę Twój Profil" tu się zgodzę.
Ale:
Krócej niż 6 miesięcy i masz dowolną taryfę Simplus" ???
Ciekawe kto w okresie ostatnich 6 miesięcy mógł zostać właścicielem Sim+ z taryfą inną niż Twój Profil!
Chujnia i jeszcze raz chujnia!!!
Awatar użytkownika
piotr

piotr Wto Sty 25, 2011 11:13 am

"Strzel sobie plusikowe" to STRZAŁ W STOPĘ. Po kilku latach w SIMPLUSIE czas na fioletową alternatywę (PLAY). Tam faktycznie do wszystkich jest jedna niska stawka. A plusikowe, cóż... W moim przypadku to 30 dni w roku (dwa doładowania po 180zł) i aż 400 min do wszystkich w plusie :lol: :lol: :lol: . Nie wykonalne tym bardziej, że większość moich znajomych i rodziny przeniosła swój numer (lub właśnie przenosi) do Play'a. A do Play'a mamy za to cholernie drogo :evil:
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości