WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

Po aferze z „Coolest Monkey In The Jungle” H&M mianuje Annie Wu na stanowisko diversity leader

Tomek Czw Sty 18, 2018 1:08 am

Żeby tym od integracji i różnorodności ciśnienie podnieść to od jutra będę chodził w bluzie "Jestem biały, jak kreda, bo jestem Europejczykiem". Ciekawe, czy zeźlą się przez biały kolor, czy pochodzenie, w końcu "Nowi Europejczycy" mogą się obrazić.
Awatar użytkownika
gość

Re: Po aferze z „Coolest Monkey In The Jungle” H&M mianuje Annie Wu na stanowisko diversity leader

gość Czw Sty 18, 2018 1:52 am

W RPA nie było protestów, tylko skakali tam po sklepie jak dzicy. Protest to nawet przy moim dystansie, to np. to co robił KOD. A tutaj każdy mógł zobaczyć filmik w necie. Wcale nie zachowywali się "najfajniej".
Awatar użytkownika
dobrze prawię, polejcie mi

Re: Po aferze z „Coolest Monkey In The Jungle” H&M mianuje Annie Wu na stanowisko diversity leader

dobrze prawię, polejcie mi Czw Sty 18, 2018 1:59 am

Lider ds. różnorodności? Przecież oni tylko ciuchy sprzedają. Nie będą odtwarzać gatunku ludzkiego po przenosinach na inną planetę. Może po prostu traktujmy wszystkich tak samo, bez względu na jakiekolwiek jego cechy, za wyjątkiem tego, jeśli w oczywisty sposób to koliduje z logiką (gruby nie będzie strażakiem, wysoki dżokejem, chorowity astronautą, facet matką, matka ojcem czy chudy strongmanem).
Awatar użytkownika
przyszłość widzę

przyszłość widzę Czw Sty 18, 2018 2:05 am

"Tomek" napisał(a): Żeby tym od integracji i różnorodności ciśnienie podnieść to od jutra będę chodził w bluzie "Jestem biały, jak kreda, bo jestem Europejczykiem". Ciekawe, czy zeźlą się przez biały kolor, czy pochodzenie, w końcu "Nowi Europejczycy" mogą się obrazić.
Przecież już pisano, że mleko jest rasistowskie i jak biały je pije, to jest zwolennikiem białej supremacji. A ile napięcia wzbudziła akcja it s ok to be white. Wkrótce zakażą i kolorów, zostaną tylko te co ma tęcza.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pią Sty 19, 2018 1:28 pm

Jeśli patrzycie na dziecko w bluzie ze śmiesznym napisem i widzicie przede wszystkim czarnoskórego a nie po prostu dziecko to wy jesteście rasistami a nie sklep z ciuchami. To wy macie problem a nie sklep z ciuchami.

Jeśli uważacie że napis na bluzie jest obraźliwy bo w waszej głowie czarnoskóry człowiek kojarzy się z małpą to wy macie problem a nie sklep z ciuchami.
Awatar użytkownika
nils

nils Śro Mar 28, 2018 4:33 pm

ciekawe było by zapytać kto pracuje w H&M w dziale rozwoju produktu
jaka jest tam struktura rasowa.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości