WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Adamus

PO chce, by prokuratura zbadała, czy Jarosław Kaczyński wpłynął na decyzję Rady Mediów Narodowych ws. Jacka Kurskiego

Adamus Pią Sie 05, 2016 6:46 am

A mnie tam wisi jaki miał wpływ choć nawet jakby miał to dobrze zrobił. Jacek Kurski dobrze się spisuje jako prezes i zna się na rzeczy. To jedyny prezes który w ostatnich latach wziął się ostro do pracy. Dzieki niemu mogliśmy oglądać więcej meczów na Euro 2016. Być może do NTC trafi TVP Sport.
A PO hm... zawsze coś bedą szukać bo nie mogą pogodzić się z przegranymi wyborami.
Awatar użytkownika
Ja2016

Re: PO chce, by prokuratura zbadała, czy Jarosław Kaczyński wpłynął na decyzję Rady Mediów Narodowych ws. Jacka Kurskiego

Ja2016 Pią Sie 05, 2016 7:24 am

Parobki z po pocałujta w d............ Wójta imperialistyczne parobasy przez najbliższe 8 lat możecie wyłącznie szczekać i tylko buty czyścić to wielki Polak i stworzył pierwszy polski rząd po wojnie i będzie rządził przez najbliższe 8 lat bo taka jest wola polskiego narodu wara od PIS
Awatar użytkownika
Adam Detlaff

Re: PO chce, by prokuratura zbadała, czy Jarosław Kaczyński wpłynął na decyzję Rady Mediów Narodowych ws. Jacka Kurskiego

Adam Detlaff Pią Sie 05, 2016 8:27 am

Platformensi jak zwykle nie mogą uwierzyć że mogli przegrać wybory. Cały czas będą węszyć i szukać spisku.
Awatar użytkownika
I tyle

I tyle Pią Sie 05, 2016 10:01 am

Ha, ha , ha. Trzeba było postawić Ziobrę przed Trybunałem Stanu... Partacze.
Awatar użytkownika
I tacy są

I tacy są Pią Sie 05, 2016 10:03 am

"Ja2016" napisał(a): Parobki z po pocałujta w d............ Wójta imperialistyczne parobasy przez najbliższe 8 lat możecie wyłącznie szczekać i tylko buty czyścić to wielki Polak i stworzył pierwszy polski rząd po wojnie i będzie rządził przez najbliższe 8 lat bo taka jest wola polskiego narodu wara od PIS

Miłośnik satrapii?! I tacy się zdarzają...
Awatar użytkownika
sensor

sensor Pią Sie 05, 2016 12:08 pm

@Ja2016

Ty napradwę istniejesz czy to fatamorgana?
Awatar użytkownika
!

! Pią Sie 05, 2016 12:14 pm

"sensor" napisał(a): @Ja2016

Ty napradwę istniejesz czy to fatamorgana?

Zsyłka z Nowogrodzkiej!
Awatar użytkownika
wic- ka

wic- ka Pią Sie 05, 2016 12:48 pm

To, ze prezes wiedział to więcej niż pewne, Ale " na klatę " wziął czabański.
Kompromitacja nieudaczników od propagandy i skoku na kasę.
Awatar użytkownika
z kuluarów tvp

z kuluarów tvp Pią Sie 05, 2016 9:23 pm

Podobno już niektórzy Dyrektorzy czyszczą swoje biura z zasiedziałych osób o uprawnieniach emerytalnych zgodnie z dewizą PIS i RMN program do końca roku zwolnić 300 os.
Awatar użytkownika
Olejarski

Olejarski Sob Sie 06, 2016 5:06 am

A ja chce aby prokuratura wszczęła śledztwo
Czy tym facetom z po nogi sie pocą
I moze dlatego takie głupoty wymyślają
Jak to nie nastąpi to komisja wenecka będzie miała co robić
Awatar użytkownika
Barun

Barun Pon Sie 08, 2016 10:25 am

Czemu zostaliśmy ukarani tak bezdennie głupią opozycją? Za jakie grzechy?
Awatar użytkownika
janusz cebulak

janusz cebulak Pon Sie 08, 2016 12:16 pm

Nawet jeśli wpłynął to:
a) decyzja pozostaje decyzją Rady - nie przekroczyła ona uprawnień
b) ewentualne konsultacje odbyły się po fakcie, kiedy decyzja już została ogłoszona
c) termin i tak nie mógł być inny niż 3 miesiące wypowiedzenia lub natychmiastowe odwołanie.

Poza tym wyobraźmy sobie jak TVP zostaje bez prezesa przed samymi Igrzyskami. Kompromitacja gwarantowana, co pewnie byłoby dla wielu powodem do otwierania szampana. Zaraz rusza nowa ramówka jesienna. Wybór kanałów do MUX 8, kwestia obecności TVP Sport w NTC. Trzeba było być samobójcą żeby dokonać czegoś takiego. Czabański zachował się irracjonalnie, doszło do sporego konfliktu. Jakoś to trzeba było załagodzić, przynajmniej doraźnie. Jeśli przyszłość TVP będą kreowali ci, którzy obecnie są w radzie to czeka nas to co było z Wildsteinem i jego następcami. Mało tego - już czekam na to, aż powstaną nowe powtórkowe kanały publicznej, bo nowy prezes będzie forsował swoje chore pomysły. Kurski miał chociaż pomysł. Jaki on był - wiadomo, ale przynajmniej wielkie wydarzenia emitowane na TVP były solidnie, wstydu nie było. Lepszy już prezes kontrowersyjny niż bezbarwny.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości