WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Krasawica

Po dwóch latach Agora zamyka magazyn „Opiekun”. „Wyczerpała się formuła”

Krasawica Wto Lut 11, 2020 10:29 am

Wyczerpała się nie tyle formuła - osób starszych jest coraz więcej, a ich opiekunowie, w tym dzieci potrzebują wiedzy czy pisma na temat opieki. Wyczerpały się umiejętności Agory zarabiania na piśmie tego typu, a przyznać się publicznie do niewiedzy jakoś głupio. Mimo wszystko, rezygnacja Agory z zarabiania na takim piśmie dziwi - mnie dziwi, w każdym razie; na czym, jak na czym, ale na gazetach i reklamie prasowej to (podobno) Agora akurat się zna. Aha, akurat...
Awatar użytkownika
aola

Re: Po dwóch latach Agora zamyka magazyn „Opiekun”. „Wyczerpała się formuła”

aola Wto Lut 11, 2020 4:17 pm

ale agora na wolnym rynku sobie nie radzi.... no i ten "zarząd" od premii....

"Krasawica" napisał(a): Wyczerpała się nie tyle formuła - osób starszych jest coraz więcej, a ich opiekunowie, w tym dzieci potrzebują wiedzy czy pisma na temat opieki. Wyczerpały się umiejętności Agory zarabiania na piśmie tego typu, a przyznać się publicznie do niewiedzy jakoś głupio. Mimo wszystko, rezygnacja Agory z zarabiania na takim piśmie dziwi - mnie dziwi, w każdym razie; na czym, jak na czym, ale na gazetach i reklamie prasowej to (podobno) Agora akurat się zna. Aha, akurat...
Awatar użytkownika
starsza osoba

starsza osoba Śro Lut 12, 2020 10:15 am

Wyczerpała się formuła... Wszyscy starzy ludzie cudownie odmlodnieli i zaczęli czytać Logo i Avanti. Ech,..........
Awatar użytkownika
Starzejemy się

Starzejemy się Śro Lut 12, 2020 5:09 pm

Wyczerpał się wydawca niekreatywny. A zamiast kwartalnika powinien byc miesięcznik.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Śro Lut 12, 2020 10:30 pm

Katastrofa. Opiekuję się moimi Rodzicami i przydał by się mi taki miesięcznik. Tylko że porady typu weź go do szpitala Bielańskiego są mi psu na budę. Nie wiem kto o tym decyduje. Ludzie starsi i niedołęrzni to jest prawdziwy problem. Dobre rady z TVN pisane przez starzystów to jest głupota jakaś
Awatar użytkownika
Kura

Kura Sob Lut 15, 2020 9:19 am

Kurcze, nie zdążyłam kupić nawet jednego numeru. Szkoda.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości