WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
jf

Po kłótni z Katarzyną Gójską w TV Republika wiceszef MSZ ujawnił na Twitterze pismo ws. napisu „Achtung Russia” w TVP Info (wideo)

jf Śro Gru 19, 2018 10:59 am

To już nie jest nawet republika bananowa.
Awatar użytkownika
Kto sieje wiatr ten zbiera burze

Re: Po kłótni z Katarzyną Gójską w TV Republika wiceszef MSZ ujawnił na Twitterze pismo ws. napisu „Achtung Russia” w TVP Info (wideo)

Kto sieje wiatr ten zbiera burze Śro Gru 19, 2018 11:11 am

Dyskusja z ekstremistami jest trudna. Z idiotami niemożliwa.
Awatar użytkownika
Pomieszanie z poplątaniem

Re: Po kłótni z Katarzyną Gójską w TV Republika wiceszef MSZ ujawnił na Twitterze pismo ws. napisu „Achtung Russia” w TVP Info (wideo)

Pomieszanie z poplątaniem Śro Gru 19, 2018 11:23 am

I tak w politykę zagraniczną Polski angażowani są pracownicy mediów. To się dobrze nie skończy. Tak się nie powinno robić.
Awatar użytkownika
WolneMedia

WolneMedia Śro Gru 19, 2018 11:33 am

Na pewno politycy PO KO czekają aż trójząb z Obywateli wróci z Jasnej Góry i będzie można przeprowadzić protest w obronie polskich mediów. Wolne media!
Awatar użytkownika
Milosz

Milosz Śro Gru 19, 2018 11:58 am

Kłótnia pisiorow - to zawsze bawi
Awatar użytkownika
Lnq

Lnq Śro Gru 19, 2018 12:23 pm

Drogie wirtualnemedia. Nie nazywajcie proszę urzędników propagandowych dziennikarzami, bowiem ujmuje to wielu A przy okazji wprowadzanie czytelnika w błąd
Awatar użytkownika
;/

;/ Śro Gru 19, 2018 12:27 pm

Zobaczcie jaki syf w kuchni wybuch ze zlewu u tego typa na ramkach :) Mógłby chociaż gary umyć.
Awatar użytkownika
-

- Śro Gru 19, 2018 1:39 pm

Bardzo dobre znieważenie rządu Federacji Rosyjskiej!!!!! NIECH STACJE RADIOWE POWYCOFUJĄ Z EMISJI PIOSENKĘ ROZOVOYE VINO, to dopiero zobaczymy, gdzie żyjemy!!!
Awatar użytkownika
Olo

Olo Śro Gru 19, 2018 2:45 pm

Obejrzałem. Prowadząca w skandaliczny sposób atakowała wiceministra, a teraz na mediach powiązanych z Republiką trwa zmasowany atak na Cichockiego. Co najważniejsze prowadząca nie miała ani grama racji i powinna przeprosić za kłamstwa i żenujący poziom prowadzenia rozmowy oraz ataki na funkcjonariusza państwowego. I jeszcze ta nagonka na nauczycieli we wstępie do programu. Wstyd.
Awatar użytkownika
Hop

Hop Śro Gru 19, 2018 2:48 pm

Cytując Kukiza: To ja już wole u Olejnik
Awatar użytkownika
Bliski Obserwator

Bliski Obserwator Śro Gru 19, 2018 3:54 pm

Obejrzałem w necie. Prowadząca nie ma ani racji, ani umiejętności, ani nie dysponuje podstawowym warsztatem dziennikarskim. Ale zrozumiałem więcej. Rozumiem teraz skąd u Rachonia takie rozbabranie emocjonalne w prowadzonych przez siebie audycjach TVP. Po prostu współczuję. Wesołych Świąt B.O.
Awatar użytkownika
popo

popo Śro Gru 19, 2018 4:28 pm

Ale podpisu wiceszefa MSZ nigdzie nie widać.
Awatar użytkownika
Andrzej Sowiński

Andrzej Sowiński Śro Gru 19, 2018 8:03 pm

Czy ta dziennikarka nie wymaga wizyty u logopedy ?
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Czw Gru 20, 2018 9:14 am

Małżonka pozazdrościła mężowi codziennych kompromitacji w TVPinfo, taką mam teorię:)
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Czw Gru 20, 2018 9:58 am

Ja jestem dziennikarzem. Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości