[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Po wakacjach startuje nowy kanały informacyjny News24

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ja_2021

Po wakacjach startuje nowy kanały informacyjny News24

Ja_2021 Pią Maj 14, 2021 6:51 am

Newsy bez polityki? Średnio to widzę. Superstacja próbowała i szura po samym dnie oglądalności.
Awatar użytkownika
Neo

Re: Po wakacjach startuje nowy kanały informacyjny News24

Neo Pią Maj 14, 2021 8:25 am

Telewizja newsowa, to skarbonka bez dna. Przyciągnięcie do siebie widzów na rentownym poziomie jest wręcz niewykonalne. Ostatnio nawet taki weteran i bóg na Olimpie telewizyjnym, Rupert Murdoch zrezygnował z kanału informacyjnego w Wielkiej Brytanii. To pieniądze źle zainwestowane.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Maj 14, 2021 8:40 am

Pewnie będzie jak z kanałami Next. Uruchomili 10 kanałów, naprodukowali treści a później się okazało, że żadna kablówka ani platforma satelitarna nie są zainteresowane kanałem no i koniec.
Awatar użytkownika
SFH

SFH Pią Maj 14, 2021 8:44 am

"News 24" - piękna nazwa.
Awatar użytkownika
Rg

Rg Pią Maj 14, 2021 9:55 am

Jak może być stacja informacyjna bez polityki? Przecież to spora część życia publicznego
Awatar użytkownika
sg

sg Pią Maj 14, 2021 11:12 am

Bzdury. Nie da się w newsach uniknąć choć odrobiny polityki. Co będą nadawać? Kryminałki i relacje ze stłuczek drogowych ?
Awatar użytkownika
.

. Pią Maj 14, 2021 11:56 am

Dadzą mux-1 zamiast Antena1
Awatar użytkownika
Wehikuł finansowy

Wehikuł finansowy Pią Maj 14, 2021 12:19 pm

Fascynujący jest ten Rysio, od lat za pieniądze z wszelkich dotacji pompuje kolejne inwestycje, z których nic nie wychodzi, a on nadal utrzymuje się na powierzchni. Ehh, stara szkoła ma się dobrze.
Awatar użytkownika
Analityk

Analityk Pią Maj 14, 2021 12:32 pm

Ryszard Krajewski? Ciągle myśli, że można zatrudniać ludzi na śmieciówkach lub studentów na bezpłatnych stażach i robić "bysnesy" jak w Superstacji?
Awatar użytkownika
Bb

Re: Po wakacjach startuje nowy kanał informacyjny News24

Bb Pią Maj 14, 2021 6:34 pm

Projekt fajny, bez złośliwych dziennikarzy TVN24 i TVPInfo, ale się nie utrzyma długo, bo w polsce tylko kłótnia, kontrowersje, wyzwiska i obrażanie na wizji przyciągają widownię, co ja mówię, przyciągają widzów na reklamy w przerwie.
Awatar użytkownika
Dmytro Siekiernyk

Dmytro Siekiernyk Pią Maj 14, 2021 10:25 pm

Kolejna "polska nazwa" programu. Polacy nie gęsi?
Awatar użytkownika
G35

G35 Pią Maj 14, 2021 11:49 pm

Ja jestem za projekten ale bez polityki sie nie da musza cos powiedziec chocby pare sekund tvn24 miało kiedys fajny projekt na informacyjna stacje ogladało to sie z ciekawosci aŻ chciało sie placić po tem do akcji weszła olejnik i stację spolityczała i sp..oliła
Awatar użytkownika
Telemedion

Telemedion Sob Maj 15, 2021 2:29 pm

Newsy to studnia bez dna. Newsy to nie jest projekt oparty o zysk. Nie jeden przedsiębiorca poślizgnął się o newsy w zasięgu lokalnym. Newsy bez polityki nie istnieją. Tak jak telewizja bez rozrywki. Jeśli przedsiębiorca mówi mi w rozmowie, ze stworzy ambitna telewizje bez sieczki, kłamie, albo nie ma pojęcia. Jeśli przedsiębiorca mówi, ze stworzy newsy bez polityki, to samo. Newsy i polityka żyją z siebie nawzajem. Nie widzę tego.
Awatar użytkownika
Zzz

Zzz Sob Maj 15, 2021 7:14 pm

Janusze malkontenci w komentarzach czas start...
Awatar użytkownika
Nie w pl

Nie w pl Nie Maj 16, 2021 9:03 am

Po komentarzach widać że dla widzą news=polityka. Nigdy u nas stacje nie skupiaja się na świecie, informacjach które poszerzają horyzonty i ułatwiają postrzeganie świata. Tylko bierząca polityka się liczy
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości