WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ud

Szef TAI o wpisie „Gwiazdor TVP gwałcicielem?”: rzekome zdarzenie bez związku z produkcjami TVP

ud Wto Sty 19, 2021 4:39 pm

Powie, że to nie jego kuśka.
Awatar użytkownika
Tellya

Re: Szef TAI o wpisie „Gwiazdor TVP gwałcicielem?”: rzekome zdarzenie bez związku z produkcjami TVP

Tellya Wto Sty 19, 2021 4:52 pm

Gitarzysta ogórek ma blizny bo oddał nerkę dziecku. Tez wiem jak wyglądają, bo facet czesto się rozbiera. Wystarczy wygooglować. Pamietajcie, wine trzeba udowodnić! Pamietajmy o domniemaniu niewinności. Nie każdy jest skazany prawomocnym wyrokiem za przemoc względem żony - tak jak Piotr A, gwiazda TVP i TVP Info. Prawda?
Awatar użytkownika
precz z neokomuną

Re: Szef TAI o wpisie „Gwiazdor TVP gwałcicielem?”: rzekome zdarzenie bez związku z produkcjami TVP

precz z neokomuną Wto Sty 19, 2021 5:16 pm

Spadająca gwiazdunia kurszczyzny
Awatar użytkownika
YKK

Re: Po wpisie „Gwiazdor TVP gwałcicielem?” Jarosław Jakimowicz zaprzecza. Szef TAI: łączenie sprawy z TVP nieuprawnione

YKK Wto Sty 19, 2021 6:13 pm

Nie znoszę tego zapitego trolla, ale poczekajmy na jakieś dowody czy zeznania tej dziewczyny. Nie bądźmy jak TVP Info...
Awatar użytkownika
Miś fazi

Re: Po wpisie „Gwiazdor TVP gwałcicielem?” Jarosław Jakimowicz zaprzecza. Szef TAI: łączenie sprawy z TVP nieuprawnione

Miś fazi Wto Sty 19, 2021 6:28 pm

Taki duet w TV mi się marzy: Zawadzka&Durczok 😉
Awatar użytkownika
Nick

Nick Wto Sty 19, 2021 6:28 pm

Jak można takie dno zatrudniać wgl do telewizji?
On w zoo powinien gowna sprzątać po słoniach
Awatar użytkownika
dziaders

dziaders Wto Sty 19, 2021 7:18 pm

Kto myślał, że chodzi o rachonia
Awatar użytkownika
Ja ja ja ja ja

Ja ja ja ja ja Wto Sty 19, 2021 7:21 pm

Czyli już nie ręką...jak cię złapią za kutafona powiedz że to nie twój kutafon?
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Wto Sty 19, 2021 8:19 pm

tego jeszcze nie było TVP ale TVP tego nie pokaże
Awatar użytkownika
Aska

Aska Wto Sty 19, 2021 9:41 pm

Na pewno Jaruś obecnie mu płacisz?
Awatar użytkownika
Justyna Szalek

Justyna Szalek Czw Sty 21, 2021 11:57 pm

Nie jestem zaskoczona, mi jedna z prezenterek tvp info zgwalcila męża...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości