WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pawel

Początek końca telewizji satelitarnej? „Dramatyczne spadki”

Pawel Sob Mar 05, 2022 9:07 am

Mam NTC i najmniejszy pakiet z Multimediów,ze względu tylko na tv lokalna.W związku,ze mogę oglądać te tv z mojego miasta w Internecie chyba zrezygnuje z kablówki.Po co dodatkowy koszt.
Awatar użytkownika
kik

Re: Początek końca telewizji satelitarnej? „Dramatyczne spadki”

kik Sob Mar 05, 2022 10:30 am

TV to medilana propaganda i muł i g dla motłochu
Awatar użytkownika
Janpol

Janpol Sob Mar 05, 2022 11:02 am

Wizja była 1-ą TV sateletarną ale cyfrową ........ Bo dużo prędzej był nawet c+ o filmecie nie wspomnę ...
Awatar użytkownika
Nick

Nick Sob Mar 05, 2022 12:29 pm

Kiedys to byla TV takie wow… a teraz VOD rzadzi, bez reklam i mozesz wszedzie ogladać🔥
Awatar użytkownika
Moherokomuch

Moherokomuch Sob Mar 05, 2022 12:31 pm

"Janpol" napisał(a): Wizja była 1-ą TV sateletarną ale cyfrową ........ Bo dużo prędzej był nawet c+ o filmecie nie wspomnę ...

Polska język trudna język.
Awatar użytkownika
Leon Zawodowiec

Leon Zawodowiec Sob Mar 05, 2022 1:32 pm

Telewizja satelitarna miała sens jak mieliśmy kilka programów niskiej jakości w analogu. Dziś mamy dvb-t gdzie dostepnych jest co najmniej 28 programów a niedługo bedzie ich wiecej. Do tego platformy stremingowe więc nie ma sensu "montować talerza". Przekonał się o tym Cyfrowy Polsat który zdecydował o wycofaniu się z mobilnej telewizji dvb-t której głównym celem była blokada czestotliwosci. Po zmianach na dvb-t2 programów bedzie więcej więc blokowanie straciło sens.
Awatar użytkownika
seba

seba Sob Mar 05, 2022 1:34 pm

jest różnica pomiędzy tv satelitarną a platformami cyfrowymi, ta 1 jest bezpłatna.
W dobie internetu po kiego grzyba mi satelita jak instaluje sobie apke w tv i to samo oglądam bez talerza.
Zresztą kto ma teraz czas oglądać tv a tymbardziej za nią płacić.
To było fajne jak były 3 kanały na krzyż, obecnie mając tyle kanałów naziemnie i internet
Awatar użytkownika
seba

seba Sob Mar 05, 2022 2:21 pm

Polsat specjalnie blokował MUX4, po co tworzyć nowe treści skoro można w kółko na wsdzystkich swoich kanałach puszczać to samo, płacisz raz a późniejsz żyłujesz ile się da by wyciągnąć z reklam.
Polacy uwielbiają oglądać "filmy" które już widzieli, ci co nie chcieli kupowali Cyfrowy, więc to była gra mieć ciastko i zjeść ciastko, dobra oferta NTC i wszystkie platformy pozamiatane.
Dlatego Solorz postawił na TV, Internet, Komórki i co tam się da, by wciskać w pakietach by człowiek myślał, że "oszczędza".
Cyfrowy też wiedział, że bardzo dużo poloni w Europie mieszka a satelity nie znają granic, zwłaszcza tych licencyjnych.
Od dłuższegho czasu korzystałem za granicą z wp pilota by swoje kilka rzeczy na krzyż obejrzeć ale tam 5 minutowe bloki reklam zaczeli wstawiać..
Jakiś czas temu zainstalowałem TVP GO by te całe moje 2 seriale oglądać (informacji o polityce z tego żźródła nie czerpie), raz zapodałem sobie w nocy jak nie mogłem zasnąć, obejrzałem dwa bardzo fajne filmy i serial z HBO nie przerywany reklamami, przypadkiem nawet nieznane odcinki Bolka i Lolka widziałem,
Awatar użytkownika
fsa

fsa Sob Mar 05, 2022 2:56 pm

"Pawel" napisał(a): Mam NTC i najmniejszy pakiet z Multimediów,ze względu tylko na tv lokalna.W związku,ze mogę oglądać te tv z mojego miasta w Internecie chyba zrezygnuje z kablówki.Po co dodatkowy koszt.

Dokładnie tak.
Awatar użytkownika
Z

Z Sob Mar 05, 2022 5:33 pm

Ciekawy artykuł
Awatar użytkownika
9op0

9op0 Sob Mar 05, 2022 6:47 pm

tv satelitarna to uzupenienie
a w sieci aby ogladac tv bądź słuchać radia płaci sie za transfer a na satelicie nie
i tv sat moze byc tez bez umowy , a internet bez limitu jak tv sat nie ma( w serwisie supernet video tv mozna ogladac na youtyubie
a nie kazdy tak nadaje i nie kazda rozgłosnia polska
Awatar użytkownika
Piotrek z Radziejowa

Piotrek z Radziejowa Sob Mar 05, 2022 7:20 pm

Co za news ! Moim zdaniem, to początek wzrostu popularności telewizji satelitarnej, głównie FTA, bo naziemną infrastrukturę można zniszczyć, a satelity ne do końca.
Awatar użytkownika
Pleyel

Pleyel Sob Mar 05, 2022 7:45 pm

Tak jest. TV Sat daje poczucie wolności i niezależności, zwłaszcza jeśli korzysta się z różnych satelit nadających w różnych językach. Poza tym w naziemnej nie ma TVN24 i TVN24 BIS, a dla paru milionów odbiorców to ważne, przynajmniej do czasu, gdy TVP stanie się telewizją publiczną z prawdziwego zdarzenia.
Awatar użytkownika
tadeeeek

tadeeeek Sob Mar 05, 2022 10:44 pm

Platformy same są sobie winne, setk kanałów .......... a jka włączymy to się okzauje, że nie ma co obejrzeć no i te reklamy wszędzie, maskara
Awatar użytkownika
Arturek

Arturek Sob Mar 05, 2022 11:29 pm

"tadeeeek" napisał(a): Platformy same są sobie winne, setk kanałów .......... a jka włączymy to się okzauje, że nie ma co obejrzeć no i te reklamy wszędzie, maskara

Dokładnie. Przecież na tych wszystkich kanałach prawie nie ma, co oglądać. Nic dziwnego, że zainteresowanie spada taką szmirą.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości