[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Poczta Polska wprowadza płatności kartami, na razie w 200 placówkach

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Jasiecek

Poczta Polska wprowadza płatności kartami, na razie w 200 placówkach

Jasiecek Śro Maj 25, 2016 11:32 am

No nie! Też mi rewolucja! Dwa razy czytałem niedowierzając.
To może teraz czas na te babcie w okienkach pamiętające czasy komunistyczne nie potrafiące wyzbyć się nabytych nawyków ........
Awatar użytkownika
adsenior

Re: Poczta Polska wprowadza płatności kartami, na razie w 200 placówkach

adsenior Śro Maj 25, 2016 11:39 am

Cholera, ale postęp techniczny, zupełnie na miarę średniowiecza. Malutkie sklepiki mają terminale płatnicze, a ta wspaniała instytucja ma ich aż DWIEŚCIE!! A ja czekam, kiedy to na poczcie będzie można płacić w naturze, np. jajkami lub kartoflami?
Awatar użytkownika
Anioł

Anioł Śro Maj 25, 2016 11:39 am

Kolejna nowoczesna usługa :-D nareszcie
Awatar użytkownika
anula

anula Czw Maj 26, 2016 4:48 pm

Może zdobędą więcej zainteresowanych osób, bo z tego co zauważyłam ostatnio to jadezabiore zaczyna się rozszerzać i coraz więcej ludzi korzysta z tej alternatywy. Sama juz nie raz zabierałam czyjąś paczkę, ale to na plus, bo koszta dla kierowcy sie zmniejszają przy tym.
Awatar użytkownika
anula

anula Czw Maj 26, 2016 4:48 pm

Może zdobędą więcej zainteresowanych osób, bo z tego co zauważyłam ostatnio to jadezabiore zaczyna się rozszerzać i coraz więcej ludzi korzysta z tej alternatywy. Sama juz nie raz zabierałam czyjąś paczkę, ale to na plus, bo koszta dla kierowcy sie zmniejszają przy tym.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości