WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

„Poczuj się jak Małgosia Rozenek” w jesiennej ramówce TVN Style. Właśnie startują castingi

widz Nie Lip 22, 2018 11:27 pm

Świetnie 👌... Uwielbiam Małgosię Rozenek Majdan...KLASA, SZYK.. więc czekam na program.
Awatar użytkownika
Tjh

Re: „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” w jesiennej ramówce TVN Style. Właśnie startują castingi

Tjh Pon Lip 23, 2018 4:35 am

E tam, dla mnie ideałem kobiety jest moja przyjaciółka a nie jakaś tam Majdan :D
Awatar użytkownika
Adi

Re: „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” w jesiennej ramówce TVN Style. Właśnie startują castingi

Adi Pon Lip 23, 2018 8:35 am

Wizerunek tej Pani w mediach to największa gmatwanina i obłuda ever. Kobieta, która wzięła się z programu w którym grała ciotkę-klotkę, w tej samej stacji w innym programie daje popis swoim prymitywnym zachowaniem i językiem, żeby w kolejnym być wzorem "damy", przy jednoczesnym pokazywaniu tyłka na instagramie.
Awatar użytkownika
Tjh

Tjh Pon Lip 23, 2018 9:01 am

IOP, ona jest zajęta niestety, ale zawsze gdy sie pokłóci ze swoim, to ja przy niej jestem. Punktuje tym u niej hihi
Awatar użytkownika
jk

jk Pon Lip 23, 2018 9:22 am

dno szmira i totalne badziewie made in Miszczak
Awatar użytkownika
ida

ida Pon Lip 23, 2018 9:35 am

"widz " napisał(a): Świetnie 👌... Uwielbiam Małgosię Rozenek Majdan...KLASA, SZYK.. więc czekam na program.

wieś tańczy, wieś śpiewa
Awatar użytkownika
pavv

pavv Pon Lip 23, 2018 9:46 am

Pani Ładna co się zna na wszystkim i na niczym bo gdyby nie ekipa pracująca przy programie to ta Pani Ładna by dywanu nie odkurzyła!
Awatar użytkownika
wic

wic Pon Lip 23, 2018 10:52 am

"widz " napisał(a): Świetnie 👌... Uwielbiam Małgosię Rozenek Majdan...KLASA, SZYK.. więc czekam na program.

I to jest właśnie straszne: tzw wielkomiejski widz TVN uwierzył, że osoby pokroju Małgorzaty Rozenek to klasa i szyk, a seriale TVN to produkcja premium. Przykre. Ale przecież PIS tworzy nowe elity to by się zgadzało
Awatar użytkownika
xyz

xyz Pon Lip 23, 2018 11:15 am

bardzo się cieszę, lubie ja a poza tym uwielbiam wszelkie programy o metamorfozach, niezależnie od tego , kto je prowadzi. Malgorzata Rozenek-Majdan jest swietna w programie W dobrym stylu- mowi ladnie , spokojnie a tematy -ciekawe., jest bardzo sympatyczna. O innych programach się nie wypowiadam , bo nie oglądam. Jak najwięcej programów o modzie, baaaaaaardzo proszę :)
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Lip 23, 2018 11:48 am

Jaka stacja, taka ikona. Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Adam K

Adam K Pon Lip 23, 2018 2:35 pm

mam nadzieję Drogie Panie, że nigdy nie będziecie chciały się poczuć jak Ewa Ch, czy Małgorzata R. I oby nigdy to Wam do głowy nie przyszło...
Awatar użytkownika
ALARM

ALARM Pon Lip 23, 2018 4:47 pm

A z czego ta osoba jest znana przepraszam bardzo? Z tego, że w "AE" powiedziała "Nie mów do mnie teraz!", i z tego, że jest drugą połówką Majdana? Tylko tyle zapewniło jej status gwiazdy? Ręce opadają... A teraz jeszcze ciemna masa będzie się w nią wcielać... Świat się kończy. To już TVP niejest takie durne i nie wypuści raczej programu, np. "Być jak Magdalena Ogórek".
Awatar użytkownika
bla

bla Pon Lip 23, 2018 8:58 pm

taa... poczuj się jak Małgosia, czyli co, mam się poczuć jak nastoletnie dziewczę? a czy w ramach tego poczucia się jak Małgosia, będzie można poczuć bliskość Radzia?
Awatar użytkownika
lol

lol Wto Lip 24, 2018 11:41 am

zalatywać vabunem? nie, dziękuję!
Awatar użytkownika
wieśniaczka

wieśniaczka Wto Lip 24, 2018 11:42 am

"ida" napisał(a):

wieś tańczy, wieś śpiewa

nie przypisuj swojego gustu ludziom ze wsi! adresatem tego badziewia jest raczej aspirująca biedota z miast
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości