[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Podcaster Piotr „Cooldan” Kuldanek zmarł po zakażeniu się koronawirusem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Podcaster

Podcaster Piotr „Cooldan” Kuldanek zmarł po zakażeniu się koronawirusem

Podcaster Sob Lis 21, 2020 10:10 pm

Jak na ponoć "bardzo znanego" to dość niewielka widownia. 2 tys fanów w socjalach, 30 osób na patronie? Szkoda człowieka, ale nie róbmy z niego gwiazdy, którą nie był.
Awatar użytkownika
drozdoo

Re: Podcaster Piotr „Cooldan” Kuldanek zmarł po zakażeniu się koronawirusem

drozdoo Nie Lis 22, 2020 12:01 am

Znałem Piotra. Piotr był wspaniałym człowiekiem, robił to co kocha i dzielił się tym z innymi. Nie był gwiazdą bo być nie musiał. Człowieka nie określa liczba fanów. Teraz gdy ciągle myślę o tej śmierci, był nad wyraz empatyczny i z dystansem, szczery, mówił o rzeczach o których czasem nie wypada rozmawiać. Wielka strata.
Awatar użytkownika
Farmazon

Farmazon Nie Lis 22, 2020 8:44 pm

Był w takim stanie, że bez kowida też by zmarł. Dzięki kowidowi miał trochę fejmu na koniec.
Awatar użytkownika
avce

avce Nie Lis 22, 2020 11:12 pm

Farmazon i Podkaster, jesli jesteście dwiema odrebnymi osobami to zycze wam, zeby was spotkala zasluzona kara za te chamskie słowa. JEsli jestes ta sama osoba ukrywajaca sie pod roznymi nickami - to x2.
Jestes/cie chooyem do lania, prymitywnym gnoyem, ktoremu zycie jeszcze nie skopalo doopy.
Ovrzydliwe komenty!
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pon Lis 23, 2020 11:36 am

"Podcaster " napisał(a): Jak na ponoć "bardzo znanego" to dość niewielka widownia. 2 tys fanów w socjalach, 30 osób na patronie? Szkoda człowieka, ale nie róbmy z niego gwiazdy, którą nie był.

chyba nie chodzi o to że był gwiazdą. Chodzi o to, że opowiedział o swojej tragedii, którą określił "że była do uniknięcia" Jest to przesłanie dla nas, którzy bardzo chcą się spotkać z bliskimi i bagatelizują ryzyko. Bardzo się z nim utożsamiam. Nie widziałem się ze swoimi rodzicami już od pół roku, miała przyjechać żeby pobyć z 1,5 rocznym wnukiem, za którym bardzo tęskni. Zdecydowaliśmy jednak że lepiej nie ryzykować. Nie ukrywam, że sam jako młody człowiek czułem się niezwyciężony (co było wielkim błędem), dlatego tak mi przykro, że jego spotkanie rodzinne stało się tragiczne w skutkach.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości