[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Podczas Marszu Niepodległości ataki na dziennikarzy TV Republiki i Ruchu Narodowego. Pomylono ich z TVN i „GW”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Analityk

Podczas Marszu Niepodległości ataki na dziennikarzy TV Republiki i Ruchu Narodowego. Pomylono ich z TVN i „GW”

Analityk Śro Lis 12, 2014 3:30 am

No to poczuli na własneij skórze co to oznacza być prawdziwym patriotą!
Awatar użytkownika
dd

Re: Podczas Marszu Niepodległości ataki na dziennikarzy TV Republiki i Ruchu Narodowego. Pomylono ich z TVN i „GW”

dd Śro Lis 12, 2014 9:30 am

Oglądałem relację w TVP INFO, muszę przeznaczać że zaskoczył mnie dobór komentatorów, którzy byli dość obiektywni. Marsz to jest swoisty fenomen, 100 tys ludzi to jest wyśmienity wynik, nie ma wydarzenia w Polsce na tą skalę. Problem organizatorzy mają z tymi grupkami zadymiarzy którzy podłączają się pod marsz. Od początku marszu ta grupka biegała przed czołem bez ładu i składu jak naćpani. Moim zdaniem Straż Marszu powinna zostać przeszkolona przez profesjonalne służby w Polsce i dostać zgodę na używanie np paralizatorów, to by skutecznie ostudziło ludzi którzy przyszli na marsz tylko się bić.
Awatar użytkownika
privat

Re: Podczas Marszu Niepodległości ataki na dziennikarzy TV Republiki, RN i „GN”. Pomylono ich z TVN i „GW”

privat Śro Lis 12, 2014 10:47 am

Jak zwykle, główne główne media, łącznie z TV Republika pokazywały tylko 1 promil tego marszu, czyli tylko zadymiarzy. Komentarze też w większości kłamliwe i manipulacyjne. Jedynie TV Trwam pokazała całą imprezę i wystąpienia pod stadionem narodowym.
Awatar użytkownika
mapu

Re: Podczas Marszu Niepodległości ataki na dziennikarzy TV Republiki, RN i „GN”. Pomylono ich z TVN i „GW”

mapu Śro Lis 12, 2014 10:50 am

Bidulki. Może jakaś zrzutka na "pomoc prawną", bracia narodowcy?
Awatar użytkownika
Jan

Jan Śro Lis 12, 2014 11:21 am

Dziennikarze są sami sobie winni. Gdyby byli obiektywni i rzetelni jak w normalnym demokratycznym kraju nikt by się ich nie czepiał. Jeszcze więcej zaklinania rzeczywistości koledzy z TVN i GW, a będą was mordować na ulicach w biały dzień.
Awatar użytkownika
Jneczek

Jneczek Śro Lis 12, 2014 1:30 pm

@Jan ...tak to jest - jesteś najlepszym przykładem manipulacji i relatywizmu moralnego. To kto jest , lub był nieobiektywny do tej pory - dziennikarze TVNu, którzy mówili ze to zwykli bandyci, zadymiarze. A może prawicowi dziennikarze od lat twierdzący ze ta "mlodzierz" to grzeczne dzieci a zadymy robia prowokatorzy pewnie policjanci z PO?
Stary - jak widzisz , leja kogo popadnie i gdzie popadnie - nie ważne jakie masz przekonania - i nie piernicz ze to biedne dzieci niesłusznie zaklinane przez GW, czy TVN. Wygodnie wam było twierdzic ze typowe kibole to "młodzi patryjoci" , teraz masz jasno na białym.
Awatar użytkownika
Prawdziwy Patriota

Prawdziwy Patriota Śro Lis 12, 2014 1:31 pm

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Dziennikarze wyszli relacjonować bohaterskie czyny "swoich", jedynie słusznych patriotów, to i oberwało im się. I, choć nie powinienem się cieszyć, to jakoś tak radośniej mi się zrobiło. To przecież kolejne potwierdzenie znanych od wieków mądrości: Kto mieczem wojuje od miecza ginie itp. Patriotyzm bowiem, to kultura, a nie mięśnie i sianie niezgody
Awatar użytkownika
AnnaS

AnnaS Śro Lis 12, 2014 3:18 pm

Dziennikarze zapewne sa z pomyłki zadowoleni, a ja pytam, a jeśli nie było żadnej pomyłki?
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Śro Lis 12, 2014 3:25 pm

Tak naprawde w Polsce praktycznie nie ma dziennikarzy, sa jedynie partyjni propagandzisci...
Awatar użytkownika
Tomik

Tomik Śro Lis 12, 2014 6:05 pm

Wg "Narodowców" lewactwo czyli komuna jest "be". A ja mam do Was pytanie co wyprawiają prawicowe PiS-uary i PO-paprańce z naszym krajem? Prywatyzują sklepy, zakłady pracy, kopalnie czy fabryki wyprzedając je obcokrajowcom. Nawet niektóre dyskonty choć mają polskie nazwy mają obcy kapitał. Przykład? Duńskie "Netto", portugalska "Biedronka", francuskie "Breese Pol" czy "Inmtermarche", niemieckie "Lidl" czy "Rossmann". W efekcie Polskie firmy sprzedają swoje wyroby w 189 krajach świata i ciągle poszerzają rynki zbytu, bo rośnie im konkurencja w postaci kolejnych hipermarketów i dyskontów. Uśmiech politowania mnie bierze gdy słyszę z mediów ze wzrosła sprzedaż konsumencka. Być może, ale głównie dzięki naszym rodakom co pracują w Niemczech, Anglii czy Norwegii a wolą kupować w Polsce bo jest dużo taniej.
Awatar użytkownika
Stapes

Stapes Czw Lis 13, 2014 12:24 am

@Tomik - "PiS-uary i PO-paprańce" nie mają i nigdy nie miały nic wspólnego z prawicą! Te koncesjonowane przez bezpiekę twory magdalenkowo-okrągłostgołowe to typowe POP-y (pełniące obowiązki prawicy).
Awatar użytkownika
Trololo

Trololo Czw Lis 13, 2014 8:52 am

Za to TVP kłamała ws. Ilości ludzi na marszu Komorowskiego. Powiedzieli, ze było 35 tys......... A było max 5 tys ale łącznie z gapiami , Obstawą i żołnierzami. Byłem, widziałem. ...
Awatar użytkownika
rg

rg Czw Lis 13, 2014 9:06 am

Bartłomiej Graczak myślał pewnie, że na wskroś polska twarz uchroni go przed gniewem patriotycznej młodzieży - gniewem słusznym, gdy jest wymierzony w ekipy TVN-u.
Awatar użytkownika
Ziut

Ziut Pią Lis 14, 2014 11:41 pm

Oczywiście, gdyby kamieniami obrzucono dziennikarzy TVN i "Gazety Wyborczej" to sprawy by nie było, bo ich bić wolno, a nawet trzeba. Ale kto śmiał podnieść rękę na hunwejbinów z TV Republika i Ruchu Narodowego?
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość