WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
to chyba żart

Podczas oscarowej gali "The New York Times" wyemituje reklamę dotyczącą postprawdy. "Mam poczucie misji"

to chyba żart Pią Lut 24, 2017 2:25 am

Aż musiałem sprawdzić dwa razy, ale dziś nie jest 1 kwietnia. Zapewniam każdego, kto tak pomyślał czytając tytuł. Więc to musi być jakaś pomyłka. Przecież NYT kroczy w awangardzie postprawdy. Ona płynie w jego żyłach, on nią oddycha.
Awatar użytkownika
K

Re: Podczas oscarowej gali "The New York Times" wyemituje reklamę dotyczącą postprawdy. "Mam poczucie misji"

K Pią Lut 24, 2017 10:52 am

Ale przeciez to prawda - rola mediow jest docieranie do prawdy!
I teraz pytanie, ile mediow w Polsce tak rozumie te swoja role? No nie Gazeta Wyborcza, bo od prawdy cale lata wazniejsze byly dla niej polityka i rozne fiksacje, no nie Gazeta Polska Codziennie, bo od prawdy tez woli swoje fiksacje. Nie Newsweek, ale i nie wSieci. Od czasow smietnika rowniez nie Rzeczpospolita. Nie nie TVP i nie TVN, bo to propaganda.
Awatar użytkownika
Pytanie

Re: Podczas oscarowej gali "The New York Times" wyemituje reklamę dotyczącą postprawdy. "Mam poczucie misji"

Pytanie Pią Lut 24, 2017 12:22 pm

"to chyba żart" napisał(a): Aż musiałem sprawdzić dwa razy, ale dziś nie jest 1 kwietnia. Zapewniam każdego, kto tak pomyślał czytając tytuł. Więc to musi być jakaś pomyłka. Przecież NYT kroczy w awangardzie postprawdy. Ona płynie w jego żyłach, on nią oddycha.

Nie zmienia to prawdziwości tego przekazu. A jakiś przykład na wsparcie swojej tezy?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości