WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

Pogodynka Dorota G. i jej menedżer z zarzutami dot. fałszywych faktur

ja Pią Paź 08, 2021 6:20 pm

Co nie można podawać? Jak oszukiwałaś Gardias to robiłaś to pod pełnym nazwiskiem, a teraz co?
Awatar użytkownika
Konik

Re: Pogodynka Dorota G. i jej menedżer z zarzutami dot. fałszywych faktur

Konik Pią Paź 08, 2021 6:32 pm

Niech się wezmą za resztę tłustych misiów z wierchuszki TeFałEn
Awatar użytkownika
...

Re: Pogodynka Dorota G. i jej menedżer z zarzutami dot. fałszywych faktur. „Padłam ofiarą pewnych osób”

... Pią Paź 08, 2021 6:58 pm

Źródło: tvp.

media, nie żartujmy sobie.
Awatar użytkownika
Gie

Re: Pogodynka Dorota G. i jej menedżer z zarzutami dot. fałszywych faktur. „Padłam ofiarą pewnych osób”

Gie Pią Paź 08, 2021 7:41 pm

TVP mści się za skoki. Oby tak dalej to ZIO też nie będą pokazywać.
Awatar użytkownika
Bioly

Bioly Pią Paź 08, 2021 9:41 pm

Cos w tych wolnych mediach sie sypie Gardias Skorzynski
Awatar użytkownika
Jordi

Jordi Pią Paź 08, 2021 10:06 pm

"..." napisał(a): Źródło: tvp.

Skoro usłyszała zarzuty, zamazują oczy i nie podają nazwiska to musi być prawda. Wyobraź sobie, że w TVP też czasem mówią prawdę.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Paź 08, 2021 10:09 pm

Dorota jest niewinna.
Ona ma problemy z rakiem, niech już dadzą jej spokój.
Awatar użytkownika
dziaduś

dziaduś Pią Paź 08, 2021 10:31 pm

"Gość X" napisał(a): Dorota jest niewinna.
Ona ma problemy z rakiem, niech już dadzą jej spokój.

A co to ma do rzeczy? Prawo jest równe wobec wszystkich, chyba, że ktoś cierpi na chorobę psychiczną to może liczyć na umieszczenie w zakładzie.
Awatar użytkownika
jalapeño

jalapeño Pią Paź 08, 2021 11:09 pm

35 tys :D To faktycznie wyłudzanie ponad wszelką miarę :D
Ile zarabia żona Mordawieckiego w 5 zarządach jednocześnie?
Awatar użytkownika
Xd

Xd Pią Paź 08, 2021 11:26 pm

Niby nie można podawać a pokazujecie jej pełne nazwisko z portalu społecznościowego xd
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pią Paź 08, 2021 11:41 pm

Doroto G już zawsze będę miał pochmurna pogode ducha.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Sob Paź 09, 2021 1:01 am

Dorota, do buzi, do buzi.
Awatar użytkownika
Menedżer

Menedżer Sob Paź 09, 2021 2:19 am

DG publikuje na instagramie oświadczenie pod własnym nazwiskiem. Natomiast menedżerka zakazuje publikacji wizerunku i nazwiska. Kto kupił lewe faktury?
Awatar użytkownika
Wypełnij to pole

Wypełnij to pole Sob Paź 09, 2021 7:55 am

"Jordi" napisał(a):
"..." napisał(a): Źródło: tvp.

Skoro usłyszała zarzuty, zamazują oczy i nie podają nazwiska to musi być prawda. Wyobraź sobie, że w TVP też czasem mówią prawdę.
Prawda to będzie jak ją sąd prawomocnie skarze. Na razie ma status podejrzanej (nawet nie oskarżonej) z domniemaniem niewinności.
Awatar użytkownika
Ela

Ela Sob Paź 09, 2021 10:17 am

To stąd to ocieplanie wizerunku umieraniem na covid a teraz na raka
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości