[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - "Pojedynek na narracje" ws. opłaty reprograficznej. Za te urządzenia zapłacimy wyższe ceny

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Podatki podatki

"Pojedynek na narracje" ws. opłaty reprograficznej. Za te urządzenia zapłacimy wyższe ceny

Podatki podatki Sob Maj 22, 2021 3:44 pm

Proponuję nałożyć podatek na artystów dla artystów. Wszyscy będą zadowoleni.
Awatar użytkownika
TFU

Re: "Pojedynek na narracje" ws. opłaty reprograficznej. Za te urządzenia zapłacimy wyższe ceny

TFU Sob Maj 22, 2021 4:57 pm

Zapraszam artystów do pracy na kasie w markecie, jako pielęgniarka, na budowie, założenia własnej firmy gdzie zarabia się codzienną ciężką pracą, a nikt nie tworzy układów, systemów gdzie żyje się z opłat od społeczeństwa.
Czy Spotfy, Netflix będzie za darmo ? Zniknie abonament radio-telewizyjny ? Bilety do kina będą za darmo ?! Bo jaki procent dzisiaj siedzi na torrentach i ściąga ? Niech sobie ich firmy i "artyści" ścigają, a nie nakładają haracz na wszystkich. Dla mnie to łupieżcze zachowanie.
Awatar użytkownika
miś społeczny

Re: "Pojedynek na narracje" ws. opłaty reprograficznej. Za te urządzenia zapłacimy wyższe ceny

miś społeczny Sob Maj 22, 2021 8:47 pm

Jak znam życie, to na skutek protestów różnych Kazików i Hołdysów, opłata zostanie rozszerzona także i na smartfony.
Awatar użytkownika
arek

arek Sob Maj 22, 2021 9:15 pm

"Podatki podatki" napisał(a): Proponuję nałożyć podatek na artystów dla artystów. Wszyscy będą zadowoleni.
jestem za! a nie tylko zwykłym obywatelom zabierają
Awatar użytkownika
Oo7

Oo7 Nie Maj 23, 2021 5:45 pm

Dlaczego ja mam płać podatek na rżecz twórcom. Jeśli twórca nie umie zarobić to jest słaby. Ja też pracuje i nikt namie nie płaći podatku jeśli nie ma pracy nie ma kasy
Awatar użytkownika
Świat bzikuje!

Świat bzikuje! Nie Maj 23, 2021 6:00 pm

"miś społeczny" napisał(a): Jak znam życie, to na skutek protestów różnych Kazików i Hołdysów, opłata zostanie rozszerzona także i na smartfony.
OK, jak szaleć to szaleć ! Nakładamy wyższy podatek na maszynki do mielenia mięsa, gdyż ...masarnie i rzeźnicy stracili ! Nakładamy podatek na urządzenia do domowego wypieku pieczywa, gdyż ....piekarze stracili ! Nakładamy podatek na domowe piekarniki, gdyż...cukiernicy stracili! Nakładamy podatek na domowe maszyny do szycia, gdyż ...wielkie szwalnie straciły ! Nakładamy podatek na sokowirówki, gdyż .........producenci soków stracili ! Nakładamy podatek na śrubokręty, młotki, klucze francuskie i inne narzędzia, gdyż ...wielu mechaników i zakładów naprawiających coś tam, straciło! Nakładamy podatek na nożyczki i suszarki do włosów gdyż ...fryzjerzy stracili ! No to jak już wszystko opodatkujemy dodatkiem na rzecz tych i owych, pozostanie nałożyć podatek na zdrowy rozsądek! Tylko komu on będzie przysługiwał ? No jedynie nieudacznikom!
Awatar użytkownika
Karz

Karz Pon Maj 24, 2021 10:16 am

Kraje, które mają ów podatek to kraje, w których człowiek godnie zarabia i żyje, a u nas? Ściąganie z wyborcy jak się da i życie za najniższą krajową na śmieciówkach! #STOPrepro
Awatar użytkownika
Karz

Karz Pon Maj 24, 2021 10:18 am

"Podatki podatki" napisał(a): Proponuję nałożyć podatek na artystów dla artystów. Wszyscy będą zadowoleni.
O tak, zwłaszcza, że niektórzy to artystami nie powinni byli zostać - uszy więdną, a teraz to i portfel przez nich pustoszeje
Awatar użytkownika
Maro

Maro Pon Maj 24, 2021 12:09 pm

Miejmy nadzieję, że ta ustawa nie przejdzie, chociaż znając nasz rząd to klepną to pod stołem, a my się z ręką w gaciach obudzimy :(
Awatar użytkownika
Notang

Notang Pon Maj 24, 2021 12:59 pm

Ile można jeszcze zabierać?! Jeżeli artysta faktycznie nie umie na siebie zarobić poprzez muzykę to niech zatrudni się w normalnej pracy, a nie wyciąga od obywateli pieniądze - bo tak to wygląda.
Awatar użytkownika
Olof

Olof Pon Maj 24, 2021 2:39 pm

Biedaki biedne. Ja muszę swoją pracę sprzedać żeby zarobić, dlaczego "artystów" nie zmusza się tak jak mnie do tego by swój towar sprzedawali takim jak ja drogą wolnorynkową?
Awatar użytkownika
Gawo

Gawo Pon Maj 24, 2021 3:31 pm

Nic tylko płać i płać, przysięgam, że jak rząd wprowadzi tę opłatę reprograficzną to zaczynam szukać pracy zagranicą.
Awatar użytkownika
Pan Mateusz

Pan Mateusz Pon Maj 24, 2021 11:25 pm

Wszyscy obciążeni podatkami będą, ja już ledwo je dźwigam! Oj będę garbaty na starość, tak wgl to większość sprzętu na opłatę reprograficzną się po prostu nie nadaje.
Awatar użytkownika
G35

G35 Wto Maj 25, 2021 1:23 am

Opłata ma byc jednorazowa wiec jeżeli ona wejdzie prosze o pozwolenie zebym swoje nagtywane programy ktore mam na dysku nagrywarki bede mogł przenisc je bezproblemu a nie jak to jest teraz
Awatar użytkownika
kamill

Re: "Pojedynek na narracje" ws. opłaty reprograficznej

kamill Wto Maj 25, 2021 12:48 pm

zaraz wszyscy będą artystami. tylko myślą jak zarobić żeby się nie narobić. a ja musze na to wszystko pracować
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości